Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz Baryka007 #4049 üzenetére

    A combi score az nálad hihetetlen kategória. Gpu score-ba hozok többet, azért több sz összesített.
    Vigyázni kell, mert ha nagyok meghúzom a gpu-t vram-mal, elcseszem vele a physics score-t, ill. a combined-et is.
    Másik, hogy én kategóriámban hasonlítok, nem érdekelnek az amd 5950x és a 6900xt pontjaik.
    Számomra a lényeg, hogy az adott cuccból ami itt van, abból mit hozok ki. Jelentéktelen nálam egy 13900k és a 3090ti pontja, ha a kategóriájában a 100. helyen van.
    Mi a vram és gpu clock nálad? Most én ezt az EVGA Precisionnal csináltam, de gőzöm sincs, hogy megy a curve editor. MSI AB-ben vágom, ott megvannak a bill kombók, hogy mivel hogy viszem csoportosan, hogyan zárok frekit stb. Ok, fix fesz/fix feszt megtaláltam, ez látszik is a 10600k képen, de nem fogok 100 pöttyöt huzigálni ;)

    Szerk:

    A 10850k/Apexbe a 1080ti már nem fog visszakerülni, akartam jobbat hozni, de nem lesz erre már időm. Ahhoz mindkét gépet bontani kéne. Az nincs kimaxolva, egy run volt, az is WR Top1, aztán jóvanazúgy' ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák