Hirdetés
- Fórumok
- Videokártyák
- 3DMark06 eredmények
- (kiemelt téma)
-
50 - 1
23065 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-08-20 15:21 Téma összefoglaló
Ez a 3DMark verzió legacy státuszban van, így a következő linken ingyenes kulcsot találsz hozzá:
Legacy 3DMark benchmarks
A 3DMark06 listára kerülés feltételei
Új hozzászólás Aktív témák
-
Speed®
titán
-
hossszú
őstag
-
5@$
aktív tag
-
Peti1978
csendes tag
-
Peti1978
csendes tag
Olvastam a hozzászólásod. A kérdésem az lenne, hogy a processzor túlhúzása csak DDR2 memóriák órajelétől függ. Nekem 667Mhz memóriák vannak az alaplapon és a BIOS-ban AI NOS-al 20%-os túlhajtás lehetséges.
-
Etzel
aktív tag
-
Peti1978
csendes tag
Sziasztok
Teszteltem a videokártyámat, hogy mit bír. Az MSI 7900GT kártyámat 546/784Mhz-ig tudtam a gyári hűtőjével túlhúzni. A mellékelt képen látszik, hogy már majdnem elérte a 80°C-ot. A 3dmark teszt alatt csipogot egyet a 2.grafikus teszt vége felé, de a teszt végig ment és nem jeletnkeztek pixel hibák.
A 3dmark06 pontszámom: 5150 (2174,2156,1615)
Ti milyen hűtőt raknátok erre a videokártyára.
Előre is köszi a válaszokat, ja és a procim alapon ment.
http://kepfeltoltes.hu/view/061225/CPU_1.86Ghz-1066Mhz_-_VGA_546-784Mhz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg -
Imkeci
csendes tag
-
powered
tag
-
G.I.JOE
senior tag
-
kneedeep
tag
Sajnos tényleg ez a max amit ki lehet hozni belőle, asszinkronban is hibázik már 340mhz fsb fölött, elég rendesen kitesztelgettem már

A közeljövőben emiatt muszály lapot cserélnem, nagyon szemezgetek egy aw9d-max lappal, remélem azzal nem lesz ilyen probléma.
-
Retro11
senior tag
a francba
!Akkor sorry de amugy nem lehet viszaosztani a ramokat?Mert a konfigod elég ütös nem értem a dolgot
! -
kneedeep
tag
Sajnos nem lehet, ennyit bír max ez a deszka, cpu és ram együtt.. én vagyok az egyetlen ember akinek 1:1 ben nem megy a tuning, 400-as fsbvel, akármit állítok hibázik a prime és az orthos.. abittal is leveleztem, senki nem tudja mi a hiba..

-
Retro11
senior tag
-
kneedeep
tag
-
t1
veterán
-
Soak
veterán
-
t1
veterán
-
Soak
veterán
-
t1
veterán
-
Soak
veterán
-
Imkeci
csendes tag
-
5@$
aktív tag
-
G.I.JOE
senior tag
Igen tudom hogy elkelne egy Core 2, de most vettem a karit, egyszerre nem tudok megvenni mindent. Január vége felé visszatérek!

-
DeSanto
őstag
-
zetorg
senior tag
-
DeSanto
őstag
-
vallas
őstag
Hogy meg legyen!
UP -
hossszú
őstag
-
hossszú
őstag
Teszteltem a gépemet. Minden alapon beállítva. 3dmark06 1.0.2 verziót használtam. Az Nvidia driver 91.45. A gépemben a memók 2*512MB 667Mhz. Szerintetek a processzort és a VGA kártyát meddig lehet húzni. A processzoron a egy ART Cooling Alpine7 hűtő van. A VGA kártya hűtője gyári. Előre is köszi a válaszokat.
Nézd meg Rover listáját [link] és abból sokmindent megtudhatsz, ki meddig tudta huzni és mennyi pontot kapott.
-
Peti1978
csendes tag
Terhelés nélküli állapotban a hőmérsékletek:
CPU: 45°C és 43°C
VGA: 51°C
3dmark06 futtatása közben:
CPU: 48°C és 50°C
VGA: 70°C -
Peti1978
csendes tag
Az órajelek:
CPU: 1,86Ghz
FSB: 1066Mhz
RAM: 667Mhz
VGA: 450/660 Mhz -
Peti1978
csendes tag
Az eredményt elfelejtettem beírni, szóval: 4390Pont, 1803,1790,1556
-
Peti1978
csendes tag
Teszteltem a gépemet. Minden alapon beállítva. 3dmark06 1.0.2 verziót használtam. Az Nvidia driver 91.45. A gépemben a memók 2*512MB 667Mhz. Szerintetek a processzort és a VGA kártyát meddig lehet húzni. A processzoron a egy ART Cooling Alpine7 hűtő van. A VGA kártya hűtője gyári. Előre is köszi a válaszokat.
-
Chesterfield
őstag
5874 most akkor kevés egy E6300@2,8GHz, 7900GS 658/1896-hoz?
-
Daweee
őstag
Hogy ne csak off legyek: ATI 9600SE, 3DM06: 413pont, 410/225: 485 pont

Sebaj holnap kapom az X1950PRO-t
-
várnarancs
addikt
Nah ne offoljunk többet. No problem, mindenki narancsozik, csak nem vok összekeverendő a rendes naranccsal
Itt van egy [link] olvasgass egy kicsit 
-
MaddeNNNN
addikt
-
Daweee
őstag
Egy kis off: ha én nyitottam volna, akkor Race törölte volna és nyitott volna egy újat, mert csak Modik/házik nyithatnak folytatólagos totyikot! Amúgy van rendes Narancs is a PH!-n!
Én is azt írtam hogy a modik/hg-k zárják majd ők nyitnak újat
bocs hogy megsértettelek VÁRnarancs azzal hogy lenarancsoztalak
Maddennn: Race volt az első hozzászóló a topicban
-
MaddeNNNN
addikt
Aaa, I see.
Én a hozzászólásra értettem az elsőséget.
-
várnarancs
addikt
Egy kis off: ha én nyitottam volna, akkor Race törölte volna és nyitott volna egy újat, mert csak Modik/házik nyithatnak folytatólagos totyikot! Amúgy van rendes Narancs is a PH!-n!
-
Daweee
őstag
Hogyha eléri a hsz-ek száma az 5000-et, a modik a jobb áttekinthetőség érdekében zárják a topicot, és nyitnak egy újat.
Külömben meg nem te vagy az első mert Racecam volt az első, Narancs, te pedig csak harmadik lettél
-
Racecam
nagyúr
-
MaddeNNNN
addikt
Én meg 2.

Amúgy ezt soha nem értettem, mikor számít egy topic ''betelt''-nek?
-
várnarancs
addikt
-
MaddeNNNN
addikt
Itt a következő 3DMark06 topic!!
Na gyerünk, elő az eredményekkel! Hajrá, hajrá!!

Előzmény:
3DMark06 eredmények Archívum I. - [link]A PH!-n közzétett eredményekből szerkesztett toplisták itt érhetők el: [link]
A listákkal kapcsolatos megjegyzéseket, ötleteket és esetleges reklamációkat itt várjuk szeretettel: [link]
Jeee végre első vagyok

-
Racecam
nagyúr
Itt a következő 3DMark06 topic!!
Na gyerünk, elő az eredményekkel! Hajrá, hajrá!!

Előzmény:
3DMark06 eredmények Archívum I. - [link]A PH!-n közzétett eredményekből szerkesztett toplisták itt érhetők el: [link]
A listákkal kapcsolatos megjegyzéseket, ötleteket és esetleges reklamációkat itt várjuk szeretettel: [link]
[ Módosította: philoxenia ]
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
23065 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Videokártyák
- 3DMark06 eredmények
- (kiemelt téma)
Hirdetés
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Windows 11
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Parkside szerszám kibeszélő
- Projektor topic
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Telekom mobilszolgáltatások
- Futás, futópályák
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- Azonnali processzoros kérdések órája
- További aktív témák...
- Segway KickScooter MAX G2 elektromos roller dobozában 5 km!
- Honor 200 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Bomba ár! HP Elite Dragonfly G1 I i7-8GEN I 16GB I 512SSD I FHD Touch I W11 I Gari
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5395
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


!Akkor sorry de amugy nem lehet viszaosztani a ramokat?Mert a konfigod elég ütös nem értem a dolgot








