Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ozzy711

    őstag

    válasz bodola #983 üzenetére

    Szia!

    Az adatlapomon szereplő konfiggal ( innen következik, hogy az általad használt notebookkal is ) simán mennek a half sbs, tab filmek. A full sbs és tab-hoz már kicsit erősebb proci kellene, de még elmegy a 901-es hsz. alapján. Nagyon fontos a Dxva- támogatásos videokártya, az az alap. Kb. a GT210-től felfelé ( lentebb is néhány ) már ok!
    A sztereoszkopikus 3D-rői ( eredeti blu ray 3D ) is írtunk fentebb. Elviekben a Pdvd 12 és a TMT5 meg tudja jeleníteni.
    A többi 3D-s formával szerintem ne is foglalkozz, mert elavultak.
    Kimenet: az 1.4-es hdmi javasolt, de csak akkor igazán fontos, ha azon megy a digitális hang, mivel ehhez már nagyobb sávszélesség kell. Ha hang nem megy rajta, szerintem elég az 1.3 is.
    Ja és figyelj a 951-es hsz.-ben szereplő anomáliára, mert az valószínűleg típus hiba, nehogy belefuss te is egy ilyenbe.
    Az sbs és a tab lejátszáshoz elég pl. egy MPC-HC ( ingyenes és nagyon jól konfigurálható ) vagy egy Xbmc ( nekem annyira nem tetszik, de sokan favorizálják, tehát biztos, hogy jó ).
    Elindítod a lejátszást és a formátumnak ( egymás melletti vagy alatti ) megfelelően állítod a tv-n a 3D-t és Go!
    Még egy fontos dolog: a frekvencia szinkronizációra ( pl. 24p-24Hz ) mindig figyelj, különben szaggatni fog a film és élvezhetetlen lesz!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák