Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    Sziasztok!

    Tegnap vettem egy LG 42LW5590-es TV-t és kellene némi segítség/tanács.

    - PC-re van most rákötve a készüléké s óriási a bemeneti késése. Azaz ha megmozdítom az egeret, érezhető hogy a képernyőn némi késéssel követi a mozgást. HDMI1.4-el (elvileg) van rákötve és nem tudom hogy mennyire normális ez, mert azt írták a tv leírásában hogy valami 2.x ms a válaszideje. Eddig egy 2ms válaszidős monitorom volt és annál "valós időben" történt az egérmozgatás. Szóval ez ilyen, szokjam meg, vagy esetleg van valami beállítási lehetőség hozzá?

    - Youtube3d filmeket SBS formában nem tudok 3d-ben nézni. Kirakom teljes képernyőre, de amikor a távirányítóval is beállítom az SBS-t akkor a két kép túlságosan el van csúszva. Ezért lényegében nézhetetlenné válik. Azt pedig hogy mennyire legyen elcsúsztatva, nem tudom szabályozni. Vagy létezik rá valami beállítás?

    - Ha már PC-re van kötve, gondoltam játszok is vele, de egyelőre nem találtam olyan játékot ami felismerné hogy "jé ez egy 3d képes készülék" és felajánlotta volna ezt a lehetőséget. Megvan a Crysis2 és a Batman Archam City is, mind a kettőnél ott a menüopció, de mind a kettőnél inaktív. Rá lehet venni valahogy a TV-t hogy felismerhető, vagy a játékot hogy okosabb legyen? (és ezzel vissza is kanyarodtunk az első kérdéshez... bemeneti késés)

    Nagyon megköszönök minden segítséget előre is :R

    Üdv.

    Romvr

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák