Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz undercover #40490 üzenetére

    "gondolkoztam. Lekéstem "

    Nem akarlak megbántani, de tudnod kell, hogy a kettő sajnos együtt jár! Én extrém tudatos vásárló vagyok, hónapokig tesztelek, olvasok, keresgélek, kérdezek, nézek... hidd el, tudom, miről van szó. :)

    SONY témában azt tudom mondani, amit fentebb már korábban írtam neked, illetve csatlakozom TCr fórumtárshoz.

    Ha nem szimpatikus az XF9005, nem probléma, csak tudd, hogy tényleg csoda, hogy ezt még egyáltalán lehet kapni a hazai szaküzletekben. (2+ éves tévéről van szó.)

    Mivel említettél újabb típusokat is...

    Ha van pénzed, és nem sajnálod a Samsung Q82R-re, akkor azt érdemes megvásárolonod, mert LCD vonalon az egyik legjobb (képet adó) tévé.

    A Samsung QT sorozata kevésbé sikerült jól, így mindenképpen a még elérhető "QR" darabokat érdemes keresni.

    Gamer vonalon az egyik legjobb (bár fentebb ezt is írtam neked, hogy ha nem "hard core" FPS fanatikus, kompetitív játékos vagy, akkor még a SONY XG/XF adott modelljeinek ~40 ms-os eredménye is tökéletes konzolos játékra).

    A tükröződésgátló és nagy betekintést adó felülete (ami egy extra speciális réteg a panelszerkezetben) jelenleg az LCD-k piacán a legjobb.

    Hosszú távra, filmekhez, sporteseményekhez, játékra a fent említett (egyaránt 120 Hz-es) tévéknél én nem adnám alább.

    Az LG Nanocell tévék is jók, de azért kontrasztban nem tudják felvenni a versenyt a fent említett VA paneles tévékkel.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák