Hirdetés
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen TV-t vegyek?
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Leégett egy leégés ellen tervezett ROG Equalizer
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Projektor topic
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
janeszgol
félisten
Itt olvastam;
https://napidroid.hu/kaszat-kaphat-samsung-galaxy-s26/
feltehetően 2026 januárjában, a termékcsalád csak a Galaxy S26+ és a Galaxy S26 Ultra modellekből fog állni. A Samsung állítólag azért dönthet a kasza mellett, mert a legkisebb kiadás már nem lesz versenyképes az okostelefonos piacon.
Az fog történni ugyanis, hogy a kínai gyártók a következő hónapokban kompaktabb méretű, de csúcskategóriás jellemzőkkel megpakolt készülékek egész seregével fognak jelentkezni, és a Galaxy S25 még talán túléli ezt, de ha folytatódik a tendencia, a Galaxy S26 számára végzetesnek bizonyulhat az ázsiai konkurencia.
Végre egy jó hír a mobilpiacon. Köszi!
-
Badboys
őstag
Lesz bőr a képükön... Bele fogják rakni az ősrégi, szenzorméretben is alulmaradó, banáneffektes csodát... Emellé jön a snapi helyett majd egy erőltetett exynos vagy talán egy Mediatek ( lehet ezzel jobban járnának az userek). Igen, sokan mondják, hogy ez nem az iPhone pro modellekkel egyszintű, hanem a simákkal... Akkor a Galaxy FE pozíciója mi? Ez így nagyon nem jó és a tudásához képest meg drága is.. Persze lehet kuponozni stb stb.
Az S26-ot meg el akarják kaszálni, mert jön a sok kínai kompakt méretű telefon.. Sztem sz@r az irány a Samsungnál. Évek óta ülnek a seggünkön és még egy apró változtatást sem. Egyedül az ultra ami kamerában fel tud zárkózni. A középkategória is drágán jelenik meg és ott sem kell csodát várni. Mi lett veled Samsung? 😔Azt olvastam, hogy leszállnak az exifosról és Dimensity váltja. Az S26 ban is már ez a felállás várható vagy teljes snapit írtak az X en. Várjuk ki a végét.
-
bollokcs80
Korrektor
Márpedig nem fogják leváltani a jól bevált szär kamerákat... A töltés marad ugyanúgy 25W-on, és talán az eu megint megkapja az exynos procit. Nagyon sajnálom, hogy S23 után iphone-ra kellett váltanom. Egyszerűen nem tudtam normális fotókat készíteni. Sokat kell QR kódokkal foglalkoznom és egyszerűen olvashatatlan volt a kódok döntő többsége, ha lefotóztam őket. A rendszer kiváló volt, az akku szintén, csakhát az Snapdragon volt.. Kompakt kategóriában sajnos kevés a versenyző.
Nekem az iPhone nem alternatíva, vannak dolgok amit nem szeretek benne mindennapi használat során, de OnePlusnál, Honornál, Xiaominál is vannak még életképes ajánlatok.
-
nVIPER
senior tag
Azért most már három év eltelt és látják, hogy jön fel a konkurencia, csak összeszedik magukat. Ha meg nem, akkor kénytelen leszek váltani, bármennyire is szeretem a szoftveres oldala meg frissítések gyakorisága miatt. Esetleg majd megveszem majd az S24+-t, jóval olcsóbban. Az Ultra nekem nagyon nagy, a Fold irreálisan drága és ahhoz képest ott is röhejes a gyengébb kameraszett meg a 25 wattos töltés.
Az FE pozícióját én sem értem, elvileg egy kompakt, jó ár/érték arányú, felső-középkategóriás mobilnak kellene lennie. A 20-21FE nagyon jól sikerült, de a 23-24FE-vel nagyon elszálltak árban (és méretben is).
Márpedig nem fogják leváltani a jól bevált szär kamerákat... A töltés marad ugyanúgy 25W-on, és talán az eu megint megkapja az exynos procit. Nagyon sajnálom, hogy S23 után iphone-ra kellett váltanom. Egyszerűen nem tudtam normális fotókat készíteni. Sokat kell QR kódokkal foglalkoznom és egyszerűen olvashatatlan volt a kódok döntő többsége, ha lefotóztam őket. A rendszer kiváló volt, az akku szintén, csakhát az Snapdragon volt.. Kompakt kategóriában sajnos kevés a versenyző.
-
bollokcs80
Korrektor
Lesz bőr a képükön... Bele fogják rakni az ősrégi, szenzorméretben is alulmaradó, banáneffektes csodát... Emellé jön a snapi helyett majd egy erőltetett exynos vagy talán egy Mediatek ( lehet ezzel jobban járnának az userek). Igen, sokan mondják, hogy ez nem az iPhone pro modellekkel egyszintű, hanem a simákkal... Akkor a Galaxy FE pozíciója mi? Ez így nagyon nem jó és a tudásához képest meg drága is.. Persze lehet kuponozni stb stb.
Az S26-ot meg el akarják kaszálni, mert jön a sok kínai kompakt méretű telefon.. Sztem sz@r az irány a Samsungnál. Évek óta ülnek a seggünkön és még egy apró változtatást sem. Egyedül az ultra ami kamerában fel tud zárkózni. A középkategória is drágán jelenik meg és ott sem kell csodát várni. Mi lett veled Samsung? 😔Azért most már három év eltelt és látják, hogy jön fel a konkurencia, csak összeszedik magukat. Ha meg nem, akkor kénytelen leszek váltani, bármennyire is szeretem a szoftveres oldala meg frissítések gyakorisága miatt. Esetleg majd megveszem majd az S24+-t, jóval olcsóbban. Az Ultra nekem nagyon nagy, a Fold irreálisan drága és ahhoz képest ott is röhejes a gyengébb kameraszett meg a 25 wattos töltés.
Az FE pozícióját én sem értem, elvileg egy kompakt, jó ár/érték arányú, felső-középkategóriás mobilnak kellene lennie. A 20-21FE nagyon jól sikerült, de a 23-24FE-vel nagyon elszálltak árban (és méretben is).
-
nVIPER
senior tag
Kíváncsi leszek, hogy a kamerarendszeren újítanak-e valamit, vagy lesz bőr a képükön megint belerakni az S22 optikáit. Érne a csere egy S21FE-ről, szemeztem is az S24+-al, de reménykedem a Snapiban is és a jobb kamerákban is, hátha.....

Lesz bőr a képükön... Bele fogják rakni az ősrégi, szenzorméretben is alulmaradó, banáneffektes csodát... Emellé jön a snapi helyett majd egy erőltetett exynos vagy talán egy Mediatek ( lehet ezzel jobban járnának az userek). Igen, sokan mondják, hogy ez nem az iPhone pro modellekkel egyszintű, hanem a simákkal... Akkor a Galaxy FE pozíciója mi? Ez így nagyon nem jó és a tudásához képest meg drága is.. Persze lehet kuponozni stb stb.
Az S26-ot meg el akarják kaszálni, mert jön a sok kínai kompakt méretű telefon.. Sztem sz@r az irány a Samsungnál. Évek óta ülnek a seggünkön és még egy apró változtatást sem. Egyedül az ultra ami kamerában fel tud zárkózni. A középkategória is drágán jelenik meg és ott sem kell csodát várni. Mi lett veled Samsung? 😔 -
TomPack
őstag
Itt olvastam;
https://napidroid.hu/kaszat-kaphat-samsung-galaxy-s26/
feltehetően 2026 januárjában, a termékcsalád csak a Galaxy S26+ és a Galaxy S26 Ultra modellekből fog állni. A Samsung állítólag azért dönthet a kasza mellett, mert a legkisebb kiadás már nem lesz versenyképes az okostelefonos piacon.
Az fog történni ugyanis, hogy a kínai gyártók a következő hónapokban kompaktabb méretű, de csúcskategóriás jellemzőkkel megpakolt készülékek egész seregével fognak jelentkezni, és a Galaxy S25 még talán túléli ezt, de ha folytatódik a tendencia, a Galaxy S26 számára végzetesnek bizonyulhat az ázsiai konkurencia.
-
janeszgol
félisten
Ilyen pletykát nem hallottam, hogy a kínaiak letarolnák a piacot kompakt csúcs telókkal, de tetszik az ötlet.
-
hankock
tag
Pletyka szerint Mediatek processzorral?!
-
TomPack
őstag
-
doooo
veterán
-
TomPack
őstag
Ha a + -os verzióból kevesebb fogy, akkor miért a sima S26-ot tervezik elkaszálni?

-
bollokcs80
Korrektor
Kíváncsi leszek, hogy a kamerarendszeren újítanak-e valamit, vagy lesz bőr a képükön megint belerakni az S22 optikáit. Érne a csere egy S21FE-ről, szemeztem is az S24+-al, de reménykedem a Snapiban is és a jobb kamerákban is, hátha.....

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- Újszerű Honor 400 Pro 5G 12/512GB Dual Sim Kártyafüggetlen, Szürke, 12 hónap garancia
- iPhone 12 128GB gyári független új akku! Kék/ fehér/
- Apple iPhone 16 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor 400 Pro 12/512GB Újszerű de kissé karcos,Dobozos,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- ÚJ SAMSUNG GALAXY S25+ / S25 ULTRA 256GB / 512GB / 1TB 3év GYÁRI FÜGGETLEN
- Apple iPhone 15 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iPhone 17 Pro Max 256GB 100% (1év Garancia)
- BESZÁMÍTÁS! 8TB WD RED WD80EFAX HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ Apple Macbook Air 15,3" M5 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB SSD - Ezüst - 2 Ciklus - 3 év gari - MAGYAR
- SMAILIO HD 5" GPS autós navigáció
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



