Hirdetés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Melyik tápegységet vegyem?
- TCL LCD és LED TV-k
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Kompakt vízhűtés
- Interjú: látogatóban bacsisnál
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
cami][us
őstag
Szerintem is korrekt volt az utóbbi játékok skine, a váltásnak gondolom megvan az oka
A Shadowban lehetett retro skinekre váltani. Gondolom itt is lesz valami hasonló, ha valakinek nem jönne be a legújabb.
-
Cassi
őstag
Már Brad Pitt sem érti, neki ráadásul több millió dollárja ment el rá.
-
AD4MINATOR
nagyúr
-
AD4MINATOR
nagyúr
-
D.Va
őstag
-
Lshadows
csendes tag
Nekem a legutóbbi trilogóa a kis mellű Vikander stílusú játék karakter bejött.
-
MageRG
addikt
Egyet értek, ilyen unalmas semmit mondó piacos anyuka fejet, arcot adni a világ legikonikusabb női karakterének... Az egy dolog hogy nem szexi (márpedig ez mindig erről szólt...), nem is kell túltolni, de ez annyira semmitmondó nem szimpatikus arc hogy az már siralmas. Értem hogy itt nem fiatal, de attól még lehetne vonzó a feje...
Az egésszel az a legnagyobb bajom hogy ha a TR öltözet és a név nem lenne ott nem lehetne megmondani hogy ez Lara Croft. Persze minden részben máshogy nézett ki egy kicsit, de ez az új meg egy kicsit sem Lara Croft-os, egyáltalán nem hasonlít rá. (Nem Angelináról beszélek hanem a kitalált eredeti karakterről)"...ilyen unalmas semmit mondó piacos anyuka fejet..."
Melyik piacon szoktál ilyen anyukákat látni?
Egy barátom kérdezi. -
Aby_2014
aktív tag
Nekem sem tetszik a Jolie féle Lara

Vikander jobb volt nála, szerintem.

A játékban lévővel semmi bajom, jól néz ki

És legalább már a hajmozgása is reálisabb nem olyan mintha frissen mosta szárította volna.Biztos jó játék lesz de már évek óta nincs vasam ami meghajtaná és az árakat elnézve nem is lesz.

+1 Aliciara
-
nehemiah
tag
Nekem sem tetszik a Jolie féle Lara

Vikander jobb volt nála, szerintem.

A játékban lévővel semmi bajom, jól néz ki

És legalább már a hajmozgása is reálisabb nem olyan mintha frissen mosta szárította volna.Biztos jó játék lesz de már évek óta nincs vasam ami meghajtaná és az árakat elnézve nem is lesz.

Igen, szerintem is jobb volt Vikander karaktere.
-
VIPowER
őstag
Nekem sem tetszik a Jolie féle Lara

Vikander jobb volt nála, szerintem.

A játékban lévővel semmi bajom, jól néz ki

És legalább már a hajmozgása is reálisabb nem olyan mintha frissen mosta szárította volna.Biztos jó játék lesz de már évek óta nincs vasam ami meghajtaná és az árakat elnézve nem is lesz.

Dehogy volt jobb.
Persze ez az én véleményem.
Akik meg sírnak itt az arca miatt: Majd lesznek hozzá új arcok. -
cami][us
őstag
Legacy of Uncharted lesz az
-
Findzs
addikt
Nekem sem tetszik a Jolie féle Lara

Vikander jobb volt nála, szerintem.

A játékban lévővel semmi bajom, jól néz ki

És legalább már a hajmozgása is reálisabb nem olyan mintha frissen mosta szárította volna.Biztos jó játék lesz de már évek óta nincs vasam ami meghajtaná és az árakat elnézve nem is lesz.

-
Pkc83
őstag
Nekem Lara arcánál sokkal nagyobb gond, hogy még 8 hónapot várni kell a játékra.

-
TESCO-Zsömle
titán
Szerintem is rendben van a karakter modell, de majd úgy is jön a szokásos "ez a játék woke" vergődés.
Minden játék woke, amiben nő van és nem úgy néz ki, mint Eve a Stellar Blade-ből...
-
CptAdamica
nagyúr
Szerintem is rendben van a karakter modell, de majd úgy is jön a szokásos "ez a játék woke" vergődés.
-
TESCO-Zsömle
titán
Az AJ hypot azok tolták, akiket anno az eredeti játékokba is a 3-csög csöcs húzott be.
Ez az új karakter -szvsz- tökéletes keveréke az eredeti/AJ és a késői trilógia karaktereinek. Egyszerre nőies és hozza a sportos túlélőt anélkül, hogy bármelyiket is túltolták volna. -
N€T0X|N
őstag
-
Sirandrish
legenda
-
tlac
nagyúr
-
csakdzsó
tag
-
csakdzsó
tag
Egyet értek, ilyen unalmas semmit mondó piacos anyuka fejet, arcot adni a világ legikonikusabb női karakterének... Az egy dolog hogy nem szexi (márpedig ez mindig erről szólt...), nem is kell túltolni, de ez annyira semmitmondó nem szimpatikus arc hogy az már siralmas. Értem hogy itt nem fiatal, de attól még lehetne vonzó a feje...
Az egésszel az a legnagyobb bajom hogy ha a TR öltözet és a név nem lenne ott nem lehetne megmondani hogy ez Lara Croft. Persze minden részben máshogy nézett ki egy kicsit, de ez az új meg egy kicsit sem Lara Croft-os, egyáltalán nem hasonlít rá. (Nem Angelináról beszélek hanem a kitalált eredeti karakterről)Angelina Jolie genetikai állományában az összes népcsoport megtalálható,ami a bolygón él.(az összes színes mind)....A A játékfejlesztők szándéka nem tudom mi volt Lara Crofttal,elméleg echte angol.Amúgy sem a játékokban sem a filmekben nam néz ki angolnak.Vagy ez volt a cél és Lara a sztori szerint nem teljesen angol?
-
Montanaxy
aktív tag
Nagyon bejön a modell, meg minden, az egész. Instant buy.
-
Steven
addikt
Egyet értek, ilyen unalmas semmit mondó piacos anyuka fejet, arcot adni a világ legikonikusabb női karakterének... Az egy dolog hogy nem szexi (márpedig ez mindig erről szólt...), nem is kell túltolni, de ez annyira semmitmondó nem szimpatikus arc hogy az már siralmas. Értem hogy itt nem fiatal, de attól még lehetne vonzó a feje...
Az egésszel az a legnagyobb bajom hogy ha a TR öltözet és a név nem lenne ott nem lehetne megmondani hogy ez Lara Croft. Persze minden részben máshogy nézett ki egy kicsit, de ez az új meg egy kicsit sem Lara Croft-os, egyáltalán nem hasonlít rá. (Nem Angelináról beszélek hanem a kitalált eredeti karakterről)Ízlések is pofonok én simán csak annak örülök ,ha kurva jó játék lesz és leköt..
Ma már sajnos az a ritkább... -
D.Va
őstag
Egyet értek, ilyen unalmas semmit mondó piacos anyuka fejet, arcot adni a világ legikonikusabb női karakterének... Az egy dolog hogy nem szexi (márpedig ez mindig erről szólt...), nem is kell túltolni, de ez annyira semmitmondó nem szimpatikus arc hogy az már siralmas. Értem hogy itt nem fiatal, de attól még lehetne vonzó a feje...
Az egésszel az a legnagyobb bajom hogy ha a TR öltözet és a név nem lenne ott nem lehetne megmondani hogy ez Lara Croft. Persze minden részben máshogy nézett ki egy kicsit, de ez az új meg egy kicsit sem Lara Croft-os, egyáltalán nem hasonlít rá. (Nem Angelináról beszélek hanem a kitalált eredeti karakterről) -
CptAdamica
nagyúr
Ritka játékos egyike, amit nagyon várok, kár, hogy a gyászos GTA6 miatt jövőre csúszik.
-
i2k
őstag
-
Steven
addikt
újabb elővétel

-
GodGamer5
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Feltörték a regisztrációmat vagy elvesztettem a belépési emailcímet, 2FA-t
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- One mobilszolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- Xbox Series X|S
- Háztartási gépek
- Melyik tápegységet vegyem?
- Autós topik
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B450M R5 2600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Super 6GB Kolink Aviator 400W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B460M i5 10400 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 6GB Rampage SHIVA CM 600W
- BESZÁMÍTÁS! BioStar X370GT5 R5 2600 16GB DDR4 512GB SSD RX 580 8GB Rampage SHIVA Kolink 600W
- BESZÁMÍTÁS! Asus B450 R7 3700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 9060 XT 16GB CM Masterbox MB520 Corsair 650W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B650 R5 7500X3D 32GB DDR5 512GB SSD RX 6900 XT 16GB NZXT H510 TG be quiet! 1200W
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Samsung 980Pro NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- 27% - Intel Core i9-13900K 24-Core 4.3GHz LGA1700 (36M Cache, up to 5.80 GHz) Processzor!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG Ally 16GB/512GB konzol garanciával hibátlan működéssel
- Új monitor állvány- elegáns megoldás a dupla A/4-es papírcsomag helyett - csak össze lett szerelve
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







