Hirdetés

Aktív témák

  • Normandie

    újonc

    Sziasztok!

    Új vagyok a fórumon így remélem sikerült jó helyre írnom, hasonló témát a problémámmal kapcsolatosan nem találtam.
    Amiről szó lenne: Körülbelül 3 hete raktam össze az új gépem amire egy 64 bites Windows 7 Ultimate került fel SP1-el. A telepítés után felkerült minden driver amit a gép alkatrészekhez kaptam.
    Minden tökéletesen működik ha internetezek, játszom, filmet nézek egészen addig míg magára nem hagyom a gépet 10-20 percre.
    Miután újra használni szeretném az egér mutató kivételével minden lefagy az asztalon és a tálcán. Rá tudok kattintani az asztali ikonokra, mappákra de a töltés jelző karika kivétel nem történik semmi. Ha rá próbálok kattintani az újraindításra a start menüben ugyancsak tölt a gép de semmi sem történik. Ilyenkor az egyetlen megoldás a reset gombbal történő újraélesztés.
    Számos itthoni és külföldi fórumon olvastam erről a jelenségről de nem sikerült megoldani a problémát. Telepítettem már frissebb drivereket, AI Suite-on keresztül a BIOS is frissítésre került, kikapcsoltam a sleep üzemmódot és az energiagazdálkodási lehetőségeknél a merevlemez 20 perc után alvó állapotba kerülését is kikapcsoltam de semmi sem segített. Valakinek van esetleg valami ötlete mi lehet a probléma és a megoldás amivel meg lehetne ezt a fagyást szüntetni?

    A gépem egyébként a következő:

    Asus M5A97 EVO R2.0
    AMD FX-6300 3.50GHz BOX Black Edition
    Gainward GTX 760 Phantom
    KINGSTON 8GB HyperX XMP Blu DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3B1K2/8GX
    TOSHIBA 1TB 7200rpm 32MB SATA3 DT01ACA100
    Chieftec CTG-500-80p BOX

    Előre is köszönöm a segítséget!

  • CoolMan

    MODERÁTOR

    válasz Normandie #1 üzenetére

    Üdv!

    Pedig van ilyen topic, mutatom: Nem indul és mi a baja a gépemnek topic.
    Kérlek, itt tedd fel a kérdésedet.

    Ezt zárom.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák