Az MSI a Tajpejben megrendezett Computex alkalmával bemutatja majd az MPG OLED 322URDX36 nevezetű monitorát, ami 5. generációs Penta Tandem QD-OLED panellel érkezik, és a piacon elsőként triple mode funkciót fog biztosítani leendő gazdáinak. Ez jelen esetben annyit tesz, hogy az alapból 4K felbontáshoz 360 Hz-es képfrissítési frekvenciát párosító készülék 1440p-ben 520, Full HD-ben pedig már 680 Hz-et tud magából kipréselni, és csakúgy, mint a manapság egyre inkább elterjedő dual mode-nál, egyetlen gombnyomással válthatunk a három üzemmód között.

A 31,5 hüvelykes képátlójú megjelenítő fénysűrűsége 1500 cd/m²-ben tetőzik, így nem meglepő, hogy kiérdemelte a VESA DisplayHDR True Black 600-as besorolást, és DarkArmor fóliája a korábbiaknál mintegy két és félszer jobb karcállóságot, illetve 40 százalékkal mélyebb feketéket eredményez. A VESA ClearMR 18000-es minősítésű periféria RGB Stripe szubpixel elrendezéssel javítja a szövegek olvashatóságát, de az egységesített fényerő (Uniform Luminance) támogatása sem hiányzik az arzenáljából, és a HDR görbét a Gaming Intelligence szoftverből tudjuk állítani.
A fedélzeti csatlakozók kapcsán egyelőre csak azt árulták el, hogy akad köztük egy UHBR20-as (80 Gbps-os) DisplayPort 2.1a bemenet, valamint egy 98 wattnyi energiát közvetítő USB Type-C kapu, míg a potenciális beégéssel szemben a gyártó 3.0-s OLED Care csomagja véd, amelynek központi eleme egy dedikált neurális gyorsítóval ellátott, teljesen lokálisan dolgozó AI chipet felvonultató, közelségünket érzékelő CMOS szenzor. A 100 x 100 mm-es VESA rögzítőponthoz erősített, kábelvezető réssel perforált talpazat többféleképpen mozgatható, ám a pivotba forgathatóság megléte még kérdéses, és a debütálás pontos idejének vagy a tervezett vételár tekintetében sincsenek konkrétumok.
