A tavaly szeptemberi State of Play alkalmából mutatkozott be a Ghost of Yōtei, amely lényegében a Ghost of Tsushima folytatásának tekinthető, ám ahhoz képest 300 évvel később játszódik. A teljesen új főszereplővel érkező alkotás nemrég aranylemezre került, de a jövő hónapi premierig sem maradunk bemutatók nélkül. A minap egy friss gameplay trailerrel lettünk gazdagabbak, érdemes lehet megnézni a lenti videót.
A kizárólag PlayStation 5 konzolra szánt Ghost of Yōtei jövő hónapban, pontosabban október 2-től lesz elérhető.




