Előrehozták a The Legend of Zelda mozifilm premierjét

Miyamoto bejelentése szerint kicsit hamarabb ülhetünk be a Zelda-filmre.

A Nintendo módosított a The Legend of Zelda élőszereplős mozifilmjének bemutatódátumán: a korábban kitűzött 2027. május 7. helyett egy héttel hamarabb, 2027. április 30-án kerül a mozikba (Nálunk elvileg egy nappal korábban, vagyis április 29-től lesz látható. A változást Shigeru Miyamoto erősítette meg egy közösségi posztban, ahol azt is hozzátette, hogy a csapat azért dolgozik, hogy a lehető leghamarabb eljuttassák a filmet a nézőkhöz, és megköszönte a türelmet. A rajongók évek óta várják, hogy Link és Zelda története a nagyvásznon is látható legyen, jövőre végre teljesülnek ezek a vágyak.