Hirdetés

Magát James Bondot támogatja az új Arc meghajtó

A 32.0.101.8824-es csomag elég sok játékbeli hibát számol fel.

Az Intel elérhetővé tette a 32.0.101.8824-es verziójú Arc drivercsomagot, amely a Meteor, Lunar, Panther, Wildcat és Arrow Lake kódnevű lapkák IGP-it, illetve az Arc A és B sorozatba tartozó mobil és asztali GPU-kat támogatja.

A meghajtón belül új vagy frissített profilt kapott a 007 First Light című alkotás, illetve rengeteg hibát sikerült javítani. Többek között megszűnnek a Resident Evil Requiem, a Pragmata és a Monster Hunter Wilds képminőségbeli, a Hitman World of Assassination, a Street Fighter 6 és a The Finals stabilitási, valamint a Call of Duty: Black Ops 7, a Call of Duty: Black Ops 6 és a Call of Duty: Warzone képminőségbeli és stabilitási gondjai.

Az Intel új, Arc Graphics DCH, azaz modern besorolású drivercsomagja a 64 bites Windows 10 és 11 operációs rendszerre az előbbi linken érhető el, és természetesen a dokumentáció sem maradt le.

  • Kapcsolódó cégek:
  • Intel

Azóta történt

Előzmények