A hónap végén érkezik a The Division: Resurgence

A mobil eszközökre szánt alkotás a hosszas teszt időszak után végre elérhető lesz Android és iOS rendszerekre.

Hirdetés

Az Ubisoft még mindig nem beszél arról, hogy mikor jöhet a The Division 3 (Anno 2023-ban volt a hivatalos megerősítés), így a rajongóknak nem marad más hátra mint visszatérjenek az első vagy leginkább a második számozott részhez. A Heartland mellékágat már 2024-ben elkaszálták, és a mobilokra/tabletekre készülő The Division Resurgence pedig továbbra is csak régiós tesztek formájában volt elérhető. Ez hamarosan végre megváltozik, a készítők a minap ugyanis bejelentették, hogy jön a teljes kiadás, a premierre pedig nem is kell már vészesen sokat játszani. A hírhez a fejlesztők egy launch trailert is megosztottak velünk, ezt nézhetitek meg lentebb.

A free-to-play, vagyis ingyenesen játszható The Division Resurgence a tervek szerint március 31-től lesz elérhető Android és iOS rendszerekre.

Hirdetés