Nintendo rovat
Lone Survivor Wii U-n is
Az egyik legeredetibb pixeles horrorjáték, a Lone Survivor még az év vége előtt megjelenik Wii U-ra, derült ki a fejlesztő Twitteréből.
John Romero: a PC győz, a VR értelmetlen
John Romero játékfejlesztő legendát faggatták ki arról, mi a véleménye a játékpiac jelenlegi állásáról, ő pedig a szokásos vehemenciájával válaszolt.
Japán Mario Kart 8 reklám, szigorú Luigival
A Mario Kart 8 számtalan egyéb dolog mellett főleg azért lett feledhetetlen, mert Luigi nagyon szigorú tekintetét azok is megismerték, akik soha életükben nem találkoztak a szériával.
LEGO Batman 3 előzetes
Nincs vége a LEGO játékok hosszú sorának, idén ősszel érkezik a legújabb felvonás, amelyben a Denevérember és Superman az űrbe is ellátogat majd.
Fatal Frame: bemutatkozott a Wii U változat, érkezik a film is
Gyenge idegzetűeknek továbbra sem ajánlott a Fatal Frame széria, amely a mozikba is beköltözik.
Minden idők legismertebb denevérembere a LEGO Batman 3-ban!
Úgy néz ki, előkerülhet a cápaspray a legújabb LEGO Batmanban, hiszen a hatvanas évekbeli tévésorozat sztárja is felbukkant a szinkronstúdióban.
Dragon Quest X - videón a 3DS verzió
Bár európai megjelenés továbbra sem valószínű, azért megmutatjuk a játék 3DS-es változatát.
Project Cars: Wii U-ra csak 2015-ben
A Namco Bandai bejelentette, hogy a Nintendo konzolján idén már nem jelenik meg a program.
Inazuma Eleven Go Shadow – 3DS teszt
Amikor a foci találkozik a JRPG-vel akkor igazán érdekes egyveleget kapunk. Az Inazuma Eleven Go ebből próbálja a legjobbat kihozni.
Megtartotta az első helyet a Sniper Elite 3
Továbbra is a Sniper Elite 3 áll a brit játékeladási lista élén.
Project CARS: A Namco Bandai lesz a kizárólagos forgalmazó
A Slightly Mad Studios csapatának sikerült kiadót találnia, így dobozos formában is kapható lesz a közösségtámogatással létrejött projekt.
Monster Hunter 4 Ultimate - 2015 elején Európában
Bár már korábban is tudtuk, hogy jövő év elején érkezik, most a Nintendo és a Capcom megerősítette ezt az információt.
Nem lesz nyilvános az új DOOM bemutatója
Habár a QuakeCon 2014 rendezvényen valóban ott lesz az új DOOM játék, csak a kiválasztottak tekinthetik meg a zártkörű bemutatót.
- Még egy körre elviszi a Raptor Lake-et az Intel
- Nintendo Switch 2
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Bluetooth hangszórók
- Béta iOS-t használók topikja
- E-roller topik
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Gyúrósok ide!
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- PlayStation 5
- További aktív témák...