Mérleg rovat

Megmondták, hogy miért nem kapkodunk új okostelefon után

Kevésbé optimista a globális okostelefon-piacot illetően az IDC.

Az AMD tulajdonába került az Enosemi

A két cég egy ideje már együttműködik, de most teljesen elmélyítették a kapcsolatukat.

Széthullott az Amazon és a Stellantis autós szoftverüzlete

Vége a SmartCockpit projektnek, pedig nagy ötletei voltak a párosnak. Ritkán működik az autóipar és a Szilícium-völgy együttműködése.

10 évbe telhet, mire az USA-ban gyártják az iPhone-t, az ára 3500 dollárra nőhet

Nem csak az Apple-re vetné ki a Trump-kormány a 25 százalékos vámot, minden olyan mobilgyártóra, amely nem az USA-ban termelné meg az ott értékesített készülékeit.

Több ágazatát is eladhatja az Intel

Jól értesült források szerint a hálózati és az edge üzletágak eladását fontolgatja az Intel.

Aggódik az USA kormánya az iPhone-okba kerülő Alibaba AI miatt

A Fehér Háznak nem tetszik, hogy Kínában az Alibabával állna össze az Apple.

Megint elérhetetlen a Fortnite az iPhone-okra

Még az EU-ban sem lehet hozzáférni a Fortnite-hoz iOS-en.

Idén nyáron visszatér az HBO Max

A Warner Bros Discovery visszahozza az HBO Max márkát a globális terjeszkedés érdekében.

A kereskedőknek elege van a Visa és a Mastercard díjaiból

Az EB mielőbbi fellépését követelik a Visa és a Mastercard magasnak mondott díjai miatt.

Ömlenek a felhasználók a reklámos Netflixre

A reklámokkal támogatott szolgáltatásnak a Netflix szerint már 94 millió felhasználója van.

Nem a vámokra fogná, de felemelné az iPhone-ok árait az Apple

Fontolgatják az ősszel érkező iPhone-ok vételárainak emelését, de ezt nem a vámokra fognák az Apple-nél.

Tőzsdére lépés miatt egyezkedik az OpenAI és a Microsoft

Újraírják a dollármilliárdos együttműködés feltételeit.

A keresési adatok megosztására kényszerítenék a Google-t

Az amerikai FTC az igazságügyi minisztérium javaslatát támogatja a Google elleni perben.

Elmondta a Nintendo, hogy mennyi Switch 2-t vihetnek haza az emberek

Óvatos előrejelzést adott ki a Nintendo: 15 millió Switch 2 eladásával számolnak, idén 13 százalékkal emelkedhet a nyereségük.

Aggódik az NVIDIA, mert egyre jobb AI terén a Huawei

Aggályát fejezte ki az amerikai törvényhozók felé az NVIDIA, mivel egyre jobb AI-képességeket ér el a Huawei.