Egyéb rovat
5 kilowattos GPU-k előtt nyitná meg az utat az Intel
Az IVR átlépne a VRM-mel kapcsolatos korlátokon, egészen új szintre emelve az elérhető sebességet - és fogyasztást.
Titkos Aluminiumot tervez a Google a PC-khez
A valóságban persze annyira nem titkos, mivel már utaltak rá, hogy mivel nézünk szembe.
Szinte a semmiből robbanna be az 1,4 nm-es eljárásával a Rapidus
A japán vállalat előtte még bevezeti a 2 nm-es gyártástechnológiáját.
A Microsoft bedurvult, így a jövőben keményen odacsapnak a veszélyes drivereknek
A nagyobb szigor mellett számolhat kevesebb összeomlással a Windows operációs rendszer.
Gigaberuházással növelné a 2 nm-es termelését a TSMC
A tajvani bérgyártó további három gyárat épít, de azt nem tudni, hogy ez mennyivel javítja a kapacitást.
Minden PC-ből konzolt csinálna a Microsoft
Legalábbis a felhasználói felület szintjén, ugyanis kiterjesztik a Xbox Full Screen Experience-et.
Menekül a HEVC licencdíja elől a HP és a Dell
A vállalatok több olyan notebookon is letiltják a HEVC tartalmak gyorsítását, amelyek elméletben képesek lennének rá.
Szeretne nagyobb versenyt a Microsoft, de nem szeretne túl sok gyártót a piacon
A redmondiak elsődlegesen az AMD, az Intel és a Qualcomm trióval képzelik el a PC jövőjét.
Az Inteltől – nem csak az Intelnek
Az Intel 14A lesz a cég első node-ja, ami nem a saját hardverekhez készül – a cég alelnöke szerint pedig egész jól haladnak vele.
Eltűnt a fél internet!
A hiba nem az ön készülékében van: a Cloudflare szolgáltatása halt meg, magával rántva rengeteg népszerű weboldalt.
Közel három percnyi csend
Ez Paul McCartney summás véleménye arról, hogy hová vezet a mindenhova betolakodó mesterséges intelligencia.
SteamOS gyere már PC-re! Nem, még nem jött el az idő.
A Valve jól elvan a saját operációs rendszerével, de valójában rajtuk kívülálló okok miatt nem érhető el univerzálisan.
A napi Windows-hiba? Teljes adatvesztés Bitlockerrel
Egyes felhasználóknál az októberi összegző frissítés telepítése után a helyreállítási kulcsot kéri a rendszer, és bajban vagy, ha nem ismered.
Mindenki bukja a Blackwell chipeket, ha bejön Trump terve
Az elnök elképzelése szerint kizárólag amerikai cégek kaphatnának az NVIDIA csúcstermékeiből.
- Huawei Watch D2 - nyomás utána!
- Yettel topik
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Béta iOS-t használók topikja
- Telepakolják az iPhone 18-at memóriával
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Ford topik
- További aktív témák...