Biztonság rovat
Csúnyán megégette magát a Microsoft a legutóbbi hackbotrányban
A kritikák után bővíti az ingyenes biztonsági eszközök elérhetőségét a Microsoft: a vád szerint pénzt kért az ügyfeleitől, miután a saját hibáitól kellett őket megvédeni. Drágulnak továbbá a redmondiak AI-funkciói.
Az USA és a Google felcímkézik a biztonságos eszközöket
Nagy tech cégek, többek között az Amazon és a Google segítik a Fehér Házat a biztonságosabb eszközök felcímkézésben.
Az AI már az ENSZ Biztonsági Tanácsát is aggasztja
Most először ült össze az ENSZ Biztonsági Tanácsa az AI jelentette kockázatok miatt.
A Microsoft bevallotta: e-maileket loptak az amerikai kormánytól kínai hackerek
A Microsoft és az amerikai Fehér Ház is kínai hackereket vádol: az USA kormányának és hatóságainak e-mailfiókjaiból loptak leveleket, a Microsoft hibáit kihasználva. Komoly kritikákat kapott a redmondi cég.
Ügyvédekre utaznak a zsoldos hackerek, eldöntik a bírósági ügyeket
A francia és a brit hatóságok szerint zsoldos hackerek támadják a jogi cégeket, hogy bizalmas információkhoz jutva fordítsák meg a bírósági ügyek kimenetelét.
- Gyúrósok ide!
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Intel Dual Core 2000 felhasználók barátságos offolós topikja
- Alaposan kitett magáért a Noctua idén is – Computex 2026
- Horgász topik
- Milyen légkondit a lakásba?
- Androidos fejegységek
- Kirúgással fenyegeti mérnökeit az Intel vezére
- iPhone topik
- Huawei Watch Fit 5 Pro - jó forma
- További aktív témák...