Szoftverfejlesztő

Cég: Vector Kft.

Feladatok

Ha a hivatásod a szoftverfejlesztés, és szakmai fejlődést keresel, jelentkezz hozzánk!
Nálunk nem csak érdekes és változatos fejlesztői feladatok várnak rád, hanem egy összetartó csapat is!

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, megfelelsz az elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet az allas@vector.hu e-mail címre! Jelentkezésed mindenképp tartalmazza a fényképes szakmai önéletrajzodat, motivációdat, fizetési igényedet!

Vállalatirányítási rendszerünk és az ehhez kapcsolódó egyedi megoldások, interfészek fejlesztése
Ügyfélszolgálati és projektvezetői csapat technikai támogatása

Mit ajánlunk számodra?
Hosszú távú lehetőség
Változatos munkakör
Fejlődési lehetőség
Összetartó csapat, jó munkahelyi légkör
Korrekt jövedelem

Végzettség

Felsőfokú végzettség, előny ha szakirányú

Nyelvtudás

nincs

Előnnyel indulsz, ha az alábbi területeken is van tapasztalatod:
Delphi fejlesztői környezet
Microsoft SQL
MVC, MVVM
.NET keretrendszer, Visual Studio 2013 vagy újabb fejlesztő környezet
Vállalatirányítási, ügyviteli rendszerek programozása
Alapvető számviteli ismeretek
Felhős technológiák
minimum 1 év fejlesztői tapasztalat és referencia

Munkakörnyezet

Kecskeméten működő stabil, dinamikusan fejlődő, magyar cég.
Jól megközelíthető, központi helyen lévő iroda.

Szakmai tapasztalat

Téged keresünk akkor, ha...
jártas vagy a vizuális fejlesztői környezetben
ismeretet szereztél már egy vagy több verziókövető rendszer használatában
fontos neked a precíz munkavégzés
Szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni

A Vector Kft. 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. Több mint 30 éve foglalkozunk vállalatirányítási rendszer fejlesztéssel. Legfőbb célkitűzésünk, hogy Ügyfeleink elvárásainak a legmagasabb színvonalon tudjunk megfelelni. Ennek megfelelően nem csak Vectory rendszerünket fejlesztjük, hanem kiemelt figyelmet fordítunk szakembereink folyamatos képzésére is. A Vectory Vállalatirányítási Rendszert ma már több mint 500 partnerünk 14.000 felhasználója alkalmazza, mi pedig 32 fős dedikált fejlesztői csapattal, 18 fő tanácsadóval támogatjuk ügyviteli folyamataikat.

Egyéb juttatások

megegyezés szerint

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft