IT Hálózati munkatárs

Cég: United Call Centers Kft.

Feladatok

Előny:
Információbiztonsági alapismeretek (ISO 27001; ISO 27002)
O365 adminisztrátori tapasztalat
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Projekt menedzsment tapasztalat: szolgáltatásbevezetési és fejlesztési projektekben való részvétel

- Hálózati ismeretek: statikus, dinamikus routing; VLAN; WiFi config; router és szerver backup menedzsment; IPv4 & IPv6
- Traffic control: DHCP: virtuális szerverek, web hostolás; GRE tunnel; VPN (SSTP) létrehozása & konfigurálása ; szkriptelés - Hálózatbiztonsági ismeretek: LAN védelem; hálózat felhasználóira vonatkozó szűrések és védelmi technikák; végpontvédelmi ismeretek; DDOS támadások; indirekt DOS támadások elleni védelem; IPSec ismeretek; tűzfalak beállítása (Linux & WIN szerverek, Mikrotik routerek)
- WIN & Linux server admin alapismeretek: AD; virtuális gépek menedzselése; Linux parancsok; ILIAS rendszerkezelés; Apache telepítése & konfigurálása; htaccess; FTP elérés létrehozása & titkosítása; php telepítése, bővítmények, modulok engedélyezése és telepítése; DNS szerver kezelése; fájlmegosztás; IS webhosting; Hyper-V: ISCSI

Végzettség

Középfokú

Nyelvtudás

angol

Kit keresünk

- Pro-aktív személyiség
- Problémamegoldó képesség

Munkakörnyezet

Home office munkavégzés lehetőség.

Szakmai tapasztalat

- MS Office haladó szint Stressztűrő képesség és hatékony időmenedzsment
- Hatékony belső kommunikáció: transzparens és időszerű beszámolás, csapatmunka és tudásmegosztás
- Operatív folyamatok ismerete: incident-, change-, problem management (ITIL best practices)
- Ügyfélcentrikus szemléletmód: Customer first

A több mint 20 éves ügyfélkezelési tapasztalattal rendelkező United Call Centers Kft. nyitott pozíció betöltésére Network support munkatársat keres.
Cégünk széles szolgáltatáspalettával hazai és nemzetközi nagyvállalatok partnereként több dimenzióban is élen jár mind az üzletvitel, mind a munkaerőtámogatás területein. Leendő munkatársunk szakmai tapasztalatával és elhivatottságával, széles körű támogatást biztosítva alakíthatja saját és a vállalat jövőjét.

Egyéb juttatások

Laptop, cafetéria

Bruttó fizetés

250000 - 350000 Ft