Nyomtató szervizmérnök

Cég: Syspro Informatika Zrt.

Feladatok

30 éves szakmai múlttal rendelkező informatikai cég munkatársat keres nyomtató szervizmérnök pozícióba.

nagy teljesítményű nyomtatók (production) hibaelhárítása, általános karbantartása
felhasználók műszaki támogatása
munkával kapcsolatos adminisztráció
kapcsolattartás ügyfelekkel

Végzettség

minimum középfokú műszaki szakirányú, vagy felsőfokú végzettség (villamos, mechatronikai mérnök)

Nyelvtudás

alapfokú angol nyelvismeret

Kit keresünk

proaktív, megoldásorientált szakmai beállítottság
szerelési kézügyesség
irodai alkalmazások készség szintű használata
önálló, precíz munkavégzés; megbízhatóság, terhelhetőség
B kategóriás aktív jogosítvány

Munkakörnyezet

Szakmai tapasztalat

nem igényel tapasztalatot

Cég bemutatása

Egyéb juttatások

versenyképes jövedelem
egyéb juttatások: céges autó, telefon, notebook
hosszú távú munkalehetőség
fejlődés, tanulás
önálló, felelősségteljes munkakör

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.