Adatközponti szervizmérnök

Cég: Syspro Informatika Zrt.

Feladatok

30 éves szakmai múlttal rendelkező informatikai cég munkatársat keres adatközponti szervizmérnök pozícióba.

Adatközponti eszközök; szerverek, adattárolók és perifériák üzembe helyezése, garanciális és garancia utáni javítása, hibaelhárítása
Időszakos tervszerű karbantartások elvégzése
Munkával kapcsolatos adminisztráció
Ügyfelek támogatása műszaki kérdésekben
Műszaki tudás folyamatos fejlesztése

Végzettség

Felsőfokú végzettség

Nyelvtudás

Legalább középfokú, aktív angol nyelvismeret

Kit keresünk

Ügyfélcentrikus gondolkodás, készséges, udvarias magatartás
Megbízhatóság, erkölcsi bizonyítvány

Munkakörnyezet

Szakmai tapasztalat

Linux és Unix ismeretek
Irodai alkalmazások készség szintű használata
B kategóriás jogosítvány

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Versenyképes jövedelem és 13. és 14. havi fizetés, céges autó, telefon
Hosszú távú munkalehetőség
Szakmai fejlődési lehetőség
Önálló, felelősségteljes munkakör

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft