IT értékesítő

Cég: PC Trade Systems Kft.

Feladatok

A PC Trade Systems Kft. kereskedelmi üzletága IT értékesítő kollégát keres az alábbi feladatok ellátására.
Ha érdekelnek a jövő technológiái, szereted a kihívásokat és fontos számodra az állandó fejlődés, nem riadsz meg az új feladatoktól, nyitott vagy az újdonságokra és véredben van az értékesítés akkor ne habozz, jelentkezz!

- Meglévő és új ügyfelekkel történő kapcsolattartás, partneradatbázis építése és karbantartása CRM rendszerben
- Értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció (ajánlatkészítés, megrendelések rögzítése, szerződéskötés, számlázás előkészítése, utógondozás)
- A cég kampányainak, termékeinek közvetítése a partnerek részére
- Kimutatások, riportok készítése

Végzettség

Minimum középfokú végzettség

Nyelvtudás

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezési képesség
- Ügyfélorientált szemlélet
- Önálló munkavégzésre való képesség
- Csapatmunkára való képesség

Előnyök:
- Közbeszerzési ismeretek
- Gyártói/disztribúciós kapcsolatok
- Szoftver- és szolgáltatásértékesítési tapasztalat
- Saját gépjármű

Munkakörnyezet

Munkavégzés helye Szeged, vagy Budapest (IX. kerület)

Szakmai tapasztalat

- IT kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
- Informatikai ismeretek – Szerver, hálózat, PC, notebook, nyomtatási terület
- Excel felhasználói szintű ismerete
- B kategóriás vezetői engedély

Cég bemutatása

- Remek értékesítői csapat, fiatalos munkahelyi környezet
- Hosszútávú karrierlehetőségek, személyes fejlesztési tervek
- Családbarát munkahely, emberközpontú munkafeltételek
- Csapatépítések, rekreáció
- Szakmai tréningek

Egyéb juttatások

- Alap + teljesítménnyel arányos bérezés, egyéb juttatások
- Ösztönző értékesítői versenyek

Bruttó fizetés

400000 - 600000 Ft