IT support munkatárs

Cég: Comnica Kft.

Feladatok

Az alkalmazásainkat támogató IT support munkatársak technikai oldalról segítik azokat az ügyfélszolgálatosokat, akik kapcsolatban állnak a megbízó cég ügyfeleivel. Emellett azokat a supervisor-okat támogatják, akik kampányokat indítanak, riportokat készítenek és ellenőrzik, hogy az ügyfélszolgálati munkatársak megfelelő minőségben végezzék munkájukat.

- Adatbázis lekérdezések írása
- Adatok betöltése és adattisztítás Excelben
- Telefonközponti információk elemzése
- Az általunk biztosított szoftverek működését leíró adatbázis táblainformációk értelmezése
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel, kérdések megválaszolása, problémák megoldása

Végzettség

érettségi

Nyelvtudás

magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

- Türelmes vagy, tudsz és szeretsz emberekkel beszélni, érthetően magyarázol
- Mersz kérdezni, ha elakadtál
- Szeretsz és tudsz csapatban dolgozni, mersz kérdezni, szívesen segítesz

Munkakörnyezet

Jelenleg 35-en vagyunk. Alapjáraton szeretünk bent lenni az irodában, de tavaly március óta mindannyiunk biztonsága érdekében többségében otthonról dolgozunk. Szerveztünk online “találkozókat”, csapatot is építettünk így. A vírushelyzet javulásával egy home office hangsúlyos hibrid rendszer kialakításában gondolkodunk.

Szakmai tapasztalat

- Van IT területen szerzett tapasztalatod (ügyfélszolgálat, helpdesk)
- Vannak alapvető linux felhasználói ismereteid (nem idegen a parancssoros felület)
- Tudsz egyszerű SQL lekérdezéseket írni
- Haladó vagy Excelben (általános szűrések, adattisztítás)
- Angolul szóban és írásban is magabiztosan kommunikálsz (külföldi ügyfeleink is vannak)

Mindenki elérhető, csak meg kell találni hozzá a megfelelő utat. Ügyfélkapcsolati megoldásokat fejlesztünk, hogy minden cég azon a platformon kommunikálhasson ügyfeleivel, amelyiken azok is szívesen szóba állnak velük. A nagy ügyfélszolgálatoknak felhő alapú, virtuális contact centert szállítunk, a bankoknak, biztosítóknak videóhívós értékesítési rendszert, a vállalkozásoknak SmartSMS-t, és nemrég belevágtunk a chat és üzleti mobilalkalmazás fejlesztésbe. A megoldásainkra nem csatornaként tekintünk, hanem olyan eszközként, amit mindenkinek élvezet használni.

Egyéb juttatások

- Egészségbiztosítás
- Képzési hozzájárulás (250.000 Ft/fő/év)
- Céges telefon
- Cégesautó használat

Bruttó fizetés

275000 - 450000 Ft