Alkalmazásüzemeltető

Cég: NISZ Zrt.

Feladatok

- a meghatározott közlekedéshatósági informatikai rendszerek és kapcsolódó alkalmazások üzemeltetése, működésének felügyelete, monitorozása,
- az alkalmazások verzióváltásainak, migrációinak, tesztelésének megtervezése, elvégzése nyomon kísérése és koordinálása,
- részvétel a hibaelhárítási folyamatokban,az alkalmazások működtetésének optimalizálásához, automatizáláshoz javaslatok készítése,
- együttműködés az IT infrastruktúra üzemeltetési és fejlesztési területekkel,üzemeltetési dokumentációk készítése, naprakészen tartása.

Ha fontos számodra, hogy nap mint nap a legújabb technológiákat alkalmazd, szakmailag tovább fejlődj, ötleteidet megvalósítsd, tapasztalatodat elismerjék, csatlakozz hozzánk, és velünk együtt könnyítsd meg a közigazgatási ügyintézést Magyarországon! Csak egy kattintás

Végzettség

felsőfokú szakirányú végzettség

Nyelvtudás

szakmai angol nyelv ismeret

Kit keresünk

- pontos és megbízható munkavégzés,
- önálló problémamegoldás,

Munkakörnyezet

Minőségi szolgáltatást nyújtó szakmai közösség részese lehetsz, komplex projektekben vehetsz részt, az informatika és telekommunikáció élvonalbeli eszközeit alkalmazó professzionális munkahelyi környezet vár.

Szakmai tapasztalat

2 éves szakmai múlt több rétegű alkalmazások üzemeltetésében.

Tapasztalat:
- VMware, MS Windows OS alapú, magas rendelkezésre állású Linux alapú rendszerek, Apache, Nginx, Tomcat, JBoss, Wildfly, Glassfish szerver technológiák üzemeltetésében.
- Microsoft Server (Active Directory, IIS) alapú, Microsoft SQL adatbázis hátterű alkalmazások.

A NISZ Zrt. Kelet-Közép-Európa legnagyobb kormányzati ICT szolgáltatója. Azért dolgozunk, hogy magasan képzett szakembereinkkel, széles körű szolgáltatásainkkal és fejlesztéseinkkel felgyorsítsuk és kényelmesebbé tegyük számodra az e- közigazgatási ügyintézést Magyarországon.