Tesztelő

Cég: E-Group

Feladatok

Jó kommunikációs készséggel rendelkező precíz, proaktív ügyfél központú Szoftver Tesztelő kollégát keresünk csapatunkba.

- Banki informatikai rendszerek (működő rendszer fejlesztéseinek, valamint újonnan fejlesztett rendszerek) tesztelése:
- tesztelés előkészítése: teszt tervezés, tesztesetek írása,
- tesztelés végrehajtása: tesztesetek futtatása, hibák felderítése,
- teszteredmények értékelése: hibák okainak feltárása és az eredmények kommunikációja,
- tesztautomatizálás.

- Támogatás biztosítása az ügyfél felhasználói számára meghatározott minőségi elvárások mentén:
- hibajegyek, problémák és fejlesztési igények kezelése, azokra reakció,
- kapcsolat tartás az ügyféllel, az igényeinek az értése és proaktív menedzselése,
- egyeztetés a fejlesztőkkel.

informatikai vagy hasonló szakirányú végzettség előny, de nem elvárás

Nyelvtudás

angol szakmai nyelv biztos használata szóban és írásban.

Olyan motivált, informatikai vénával rendelkező kollégát keresünk, aki az alábbi kompetenciákkal rendelkezik:
- rendszerszemlélet, kiváló problémamegoldó készség,
- alapvető SQL tudás,
- ügyfél központúság, csapatjátékosság,
- jó kommunikációs készség, az ügyfél igény megértése és a fejlesztők fele való közvetítés képessége,proaktivitás

Munkakörnyezet

Az irodánk Budán, a Dunától egy sarokra található. Három emeletet foglalunk el, kisebb csapatszobákban dolgozunk, és egy tágas közös konyha-étkező és társalgó állnak rendelkezésre a kikapcsolódáshoz. A felső szinten egy hatalmas terasz is van, ahol a Budai Várban gyönyörködve teraszparti és grillezés a nyarak elmaradhatatlan közös programjai.

Szakmai tapasztalat

Haladó számítógépes ismeretekkel rendelkező kezdő tesztelők jelentkezését is várjuk.
Előny a szoftver tesztelési tapasztalat, banki folyamatok ismerete, tesztautomatizálási eszközökkel és keretrendszerekkel való tapasztalat (pl. Selenium), tesztmenedzsment és projektmenedzsment (JIRA, TFS) rendszerek ismerete, programozási ismeret

Az E-Group egy határozott jövőképű, gyorsan fejlődő és barátságos atmoszférájú innovatív szoftvercég, kiváló dinamikus szakértői csapattal az adatkezelés, az adatelemzés, a banki tranzakciók és az azonosítás terén. 1993-as alapítása óta komoly tapasztalatokat szerzett az egészségügyi, pénzügyi, energetikai, valamint a kormányzati szektorban teljesített sikeres projektjeinek köszönhetően. Az európai innovációs ökoszisztéma aktív tagjaként évről évre számos projektet vezet európai egyetemekkel, cégekkel és pénzügyi intézetekkel együtt.

Egyéb juttatások

Mit kínálunk?
- tanulási lehetőséget, szakmai fejlődést, megbecsülést és stabil munkahelyet,
- rugalmas, család-barát munkaidő beosztást,
- profi és barátságos csapatot,
- versenyképes jövedelmet,
- személyes igényekhez igazított friss technológiai támogatást, kellemes munkakörnyezetet, a legújabb szoftvereszközöket,

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft