Full-stack Marketing Manager

Cég: PROGmasters

Feladatok

Fontos, hogy érts a digitális marketinghez, a performance alapú kampányok menedzseléséhez és jól tudj kapcsolatot tartani másokkal. Fontos, hogy legyen tapasztalatod a közösségi csatornák, hírlevelek, weboldalak, blog és egyéb marketing platformok kezelésében.
Ha jelentkeznél, akkor jársz a legjobban, ha erre az e-mail címre küldöd el magyar nyelvű önéletrajzodat: munka@progmasters.hu
Örülnénk, ha írnál pár sort arról, mi is érdekel ebben a munkában igazán.

– Digitális marketing feladatok kezelése
– Performance alapú kampányok menedzselése
– Közösségi csatornák, egyéb marketing platformok használata
– Hírlevelek összeállítása, weboldalak szerkesztése, blogbejegyzések
– Kapcsolattartás alvállalkozókkal

Végzettség

Érettségi

Nyelvtudás

Magyar

Kit keresünk

– csapatjátékos,
– önálló,
– aktív, pörgős személyiség,
– maximalista vagy: fontos számodra, hogy a munkád tökéletes legyen

Munkakörnyezet

Irodánk a belváros szívében található, ahol fiatalos és annál családiasabb környezetben dolgozunk.
Vírushelyzetre vonatkozó óvintézkedések szigorú betartása mellett hozzánk bármikor bejöhetsz dolgozni, ha már hiányzik az irodai lét és szeretnél kimozdulni az négy fal közül!

Szakmai tapasztalat

– legalább 3 éves, elsősorban digitális marketing területen szerzett tapasztalattal rendelkezel,
– van tapasztalatod konverzió-orientált kampányokban,
– kezeltél már (részben) önállóan rád bízott büdzsét,

A PROGmasters egy családias, ám évről-évre dinamikusan fejlődő szervezet. Iskolánk kapocs az informatika iránt érdeklődők és a digitális szektor munkáltatói között. Jelenleg szoftverfejlesztő (5 hónap) és manuális tesztelő (7 hét) képzést nyújtunk leginkább azoknak, akik szakmát váltanának vagy épp jelenlegi szakmájuk mellé keresnek biztos jövőt nyújtó tudást. Soft skill módszereinkkel felkészítjük őket arra is, hogy helyt tudjanak állni kiélezett helyzetekben.

Egyéb juttatások

–Irodai gyümölcs és kávé
–Home office lehetőség
–Sportolási támogatás
–Csapatépítő programok
–Notebook

Bruttó fizetés

375000 - 750000 Ft