Windows rendszerüzemeltető

Cég: Magyar Közlöny Lap-és Könyvkiadó Kft.

Feladatok

Windows szerver és kliens környezet üzemeltetéséhez, valamint belső Helpdesk támogatáshoz keresünk legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát üzemeltetési csoportunkba.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, kérjük küldje meg emailben fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével.

Az érdekes és szerteágazó feladok közül az alábbiakat emeljük ki:

- Type1-es Virtualizációs technológiák üzemeltetése
- A belső informatikai Windows infrastruktúra üzemeltetése
- Active Directory és Exchange környezetek felügyelete
- Felhasználói kérések és igények kiszolgálása
- Belső folyamatok kidolgozásában és optimalizálásában való részvétel
- Adatközponti szerver infrastruktúra üzemeltetése (erősáramú áramellátó rendszer, UPS, klímarendszer, tűzvédelmi rendszer)
- Éles és teszt környezetek kialakítása, működtetése, optimalizálása
- Szakmai kommunikáció fejlesztőkkel, technikai dokumentációk kezelése
- Fejlesztési tevékenység támogatása
- Készenlét biztosítása heti váltásban
- Részvétel az üzemeltetési csoport feladatainak ellátásában

Szakirányú végzettség és legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Nyelvtudás

Angol nyelv kellő ismerete a dokumentációk megértéséhez

Proaktív, motivált, tanulásra nyitott személyiséget keresünk. Fontos az önálló- és csoportmunka képesség, a jó prioritás kezelés és idő menedzsment, a precíz munkavégzés és a felelősségvállalás a szükséges helyzetekben.

Munkakörnyezet

Frekventált helyen, Budapest központi részén a 8. kerületben található több szintes irodában dolgozunk. A közelben éttermek, gyógyszertár, bankok, stb. elérhető.

Szakmai tapasztalat

- Hardver és szoftverüzemeltetési tapasztalat Microsoft infrastruktúrában
- Veeam vagy ezzel egyenértékű mentőrendszer ismeret
- L2 és L3 szintű hálózati ismeretek

Előnyt jelent:
- Oracle, PostgreSQL, Elastic Search, MS SQL ismeret
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Célirányos Microsoft vizsgák megléte
- Linux operációs rendszerek ismerete

Társaságunk informatikával foglalkozó szervezeti egysége olyan fontos informatikai szakrendszerek, tartalomszolgáltatások fejlesztést és üzemeltetését látja el, mint például a Nemzeti Jogszabálytár, a Cégközlöny, a BRIS és a Fizetésképtelenségi Nyilvántartás.

Célunk az, hogy informatikai fejlesztések révén a digitális világ által támasztott követelményeknek megfelelő szolgáltatásokat és termékeket kínáljunk partnereink számára, ugyanakkor a hagyományos, papíralapú kiadványok megjelentetésével az ilyen irányú megrendelői igényeknek is megfeleljen.

Céges mobiltelefon és IT eszköz ellátás valamint cafeteria juttatás

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft