Szolgáltatásfejlesztési szakértő

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

Az új munkatársunk a KIFÜ által fejlesztett és fenntartott Digitális Jólét Gerinchálózat és infokommunikációs szolgáltatások stratégiai területén a közoktatás, a felsőoktatás, a kutatás-fejlesztés és a közgyűjtemények, valamint a fenntartó minisztérium (ITM) irányítása alá tartozó állami intézmények számára új, innovatív, a digitalizációt támogató szolgáltatások fejlesztésével hozzájárul 2,5 millió felhasználó (diák, tanár, kutató, közgyűjteményi dolgozó) tanulási és munkakörülményeinek világszinten is kiemelkedő kialakításához, fejlesztéséhez.

- A KIFÜ infokommunikációs szolgáltatások koncepciójának, stratégiájának kidolgozása
- Az üzleti tervezéshez piaci információk gyűjtése, szolgáltatásfejlesztési terv elkészítése
- Ügyféligények felmérése és elemzése, megoldási javaslat kidolgozása
- Üzleti igénydefiníciók meghatározása, üzleti specifikációk készítése, üzleti döntések meghozatala,
- IT specifikációk véleményezése, tesztelésekben való részvétel
- A nyújtott szolgáltatások piacának alapos megismerése, folyamatos nemzetközi és hazai kutatása
- Szolgáltatásfejlesztési projektek megszervezése, vezetése
- Operatív és adminisztratív együttműködés a fejlesztési folyamatban résztvevő belső és külső támogatási és fejlesztési szakterületekkel, vállalkozókkal
- Vezetői előterjesztések készítése, véleményezése

Végzettség

Felsőfokú informatikai vagy gazdasági területen szerzett végzettség

Nyelvtudás

műszaki angol nyelvtudás

Kit keresünk

- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Hatékony és megoldáscentrikus hozzáállás
- Precizitás, a munkára való igényesség
- Jó problémamegoldási - és együttműködési készség
- Motiváltság, tanulásvágy és fejlődési igény
- Tudásmegosztás

Munkakörnyezet

- Kihívást, fejlődést, tapasztalatszerzést jelentő, elismert feladatkör;
- Képzett, széles látókörű kollégák, összetartó csapat mellett, közös alkotás és egymás támogatásának élménye
- Gondoskodó, koronavírus járvány ideje alatt is stabil, megbízható munkahely
- Otthoni munkavégzés lehetőség

Szakmai tapasztalat

- 3 év szakmai tapasztalat IKT szolgáltatásmenedzsment/szolgáltatásfejlesztés területeken;
- Nemzetközi és/vagy hazai IKT szolgáltatóknál ügyfélkezelésben szerzett jártasság;
- Agilis vagy Lean fejlesztési módszertan és ITIL ismerete;
- Középfokú angol nyelvtudás szóban, írásban, informatikai szaknyelv ismerete;

Cég bemutatása

A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségnél ötvöződnek a versenyszféra és a közigazgatás előnyei. Ügynökségünk tevékenysége magába foglalja a hazai és uniós forrásból megvalósuló informatikai projektek vezetési és minőségbiztosítási feladatait, továbbá az informatikai infrastruktúra fejlesztését, üzemeltetését és az ezekre épülő szolgáltatások nyújtását hazai közoktatási, felsőoktatási, kutatási intézmények és közgyűjtemények számára. Ha a hivatásod a munkád, és szeretnél egy elismert IT-specifikus szervezetnél dolgozni, akkor közénk tartozol!

Egyéb juttatások

Versenyképes, piaci jövedelem

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.