Junior HPC felhasználó támogató munkatárs

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

A HPC KK biztosítja a felhasználók számára a szuperszámítógépekhez történő hozzáférést, valamint a felhasználó támogatás is a kiemelt feladataink között kapott helyet. Szakértőink feladata a beérkező projektigénylések elbírálása, valamint gazdálkodás a nemzeti HPC infrastruktúra-erőforrások megfelelő kiosztásával, mely összhangban kell legyen a végezni kívánt kutatás várható tudományos visszhangjával. E mellett a Kompetencia Központ kapcsolatot tart a hazai felhasználókkal és a nemzetközi szakmai partnerekkel.

· HPC felhasználók műszaki és szakmai támogatása
· részvétel a HPC infrastruktúra szoftver környezetének karbantartásában
· HPC-n futó számítási projektek megismerése, részvétel a bírálatban
· részvétel a HPC nemzetközi együttműködésben
· részvétel a HPC szolgáltatásportfólió kialakításában

Végzettség

Felsőfokú végzettség vagy közeljövőben megszerzésre kerülő végzettség IT területen

Nyelvtudás

Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Kit keresünk

Akinek van:

· Önálló, felelősségteljes munkavégzése
· Tanulásvágya és fejlődési igénye
· Hatékony és megoldáscentrikus hozzáállása
· Precizitás, a munkára való igényességre
· Jó problémamegoldási készsége
· Kiváló kommunikációs készsége
· Kiváló együttműködési és koordinációs képessége

Munkakörnyezet

· Külső és belső képzések során szakmai fejlődési lehetőség
· A szuperszámítógépek használata közben nagyon komplex műszaki ismereteket szerezhetsz meg
· Képzett, széles látókörű kollégák, összetartó csapat mellett
· Gondoskodó, stabil, megbízható munkahely

Szakmai tapasztalat

Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk

Cég bemutatása

Ha a hivatásod a munkád, és szeretnél egy elismert IT-specifikus szervezetnél dolgozni, akkor közénk tartozol! Nálunk elsősorban a tudásod, a szakmai tapasztalatod, a tanulásvágyad, az elhivatottságod és nem a végzettséged számít! Dolgozz velünk Te is a magyarországi digitalizáció szolgálatában.

Egyéb juttatások

· Cafeteri juttatás
· Otthoni munkavégzés lehetősége
· Versenyképes, piaci jövedelem

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.