IT Fejlesztési Irodavezető

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

A KIFÜ, Magyarország vezető oktatási és közgyűjteményi IKT szolgáltatója, debreceni irodájába keres IT Irodavezetőt, 10 fős, elsősorban PHP/Kubernetes/DevOps környezetben dolgozó fejlesztő csapat vezetésére.

- A 10 fős IT fejlesztő csapat vezetése
- Területen folyó projektek felügyelete
- Debreceni telephellyel kapcsolatos vezetői feladatok ellátása
- People management feladatok ellátása
- Fejlesztési kérdések egyeztetése a cég egyéb területeivel
- Szoros kooperáció az Alkalmazás Architekttel szakmai kérdésekben
- Együttműködés a társirodákkal a debreceni szuperszámítógép üzemeltetésével kapcsolatos feladatokban

Végzettség

Felsőfokú végzettség műszaki területen

Nyelvtudás

Legalább középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban

Kit keresünk

- Agilitás és vezetői képességek
- Prezentációs készség, konfliktuskezelés
- Coaching, munkatársak motiválásával kapcsolatos tapasztalatok
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Hatékony és megoldáscentrikus hozzáállás
- Precizitás, a munkára való igényesség
- Jó problémamegoldási - és együttműködési készség

Munkakörnyezet

Amit kínálunk:
- Országos jelentőségű szolgáltatásokat
- Modern technológiák és innovatív megoldásokat
- Képzett, széles látókörű kollégák, összetartó csapat mellett, közös alkotás és egymás támogatásának, fejlesztésének élményét
- Gondoskodó, koronavírus járvány ideje alatt is stabil, megbízható munkahelyet
- Otthoni munkavégzést

Szakmai tapasztalat

- Minimum 5 év IT tapasztalat, melyből legalább 3 év csapatvezetői
- IT fejlesztési terület iránti érdeklődés
Előnyt jelent: Hagyományos és agilis fejlesztési módszertanok ismerete PHP, SLIM framework ismerete Kubernetes tapasztalat Devops szemlélet Multimédiás fejlesztésekben tapasztalat: VOIP, VOD, WebRTCMariaDB ismeret

Cég bemutatása

A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségnél ötvöződnek a versenyszféra és a közigazgatás előnyei. Ügynökségünk tevékenysége magába foglalja a hazai és uniós forrásból megvalósuló informatikai projektek vezetési és minőségbiztosítási feladatait, továbbá az informatikai infrastruktúra fejlesztését, üzemeltetését és az ezekre épülő szolgáltatások nyújtását hazai közoktatási, felsőoktatási, kutatási intézmények és közgyűjtemények számára.

Egyéb juttatások

Versenyképes, piaci jövedelem

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.