Microsoft rendszermérnök

Cég: Kermann Zrt.

Feladatok

Microsoft alapú rendszerek tervezése és implementálása
Bevezetett rendszerek dokumentálása
Ügyfelek meglévő infrastruktúrájának felmérése
Rendszerfejlesztési és rendszeroptimalizációs tanácsadás
Rendszerüzemeltetési szolgáltatás szakértői támogatása
Ajánlatadási folyamatok szakértői támogatása
Gyártói képzéseken való részvétel

Végzettség

Mérnök

Nyelvtudás

Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás

Kit keresünk

Proaktív, nyitott

Munkakörnyezet

A Kermann Zrt. irodája a 13.. kerületben, a Röppentyű u. 48. sz alatt található.

Szakmai tapasztalat

Windows Server 2008-2019, Exchange Server 2013-2019, SQL Server 2012-2019
Microsoft 365 szolgáltatások bevezetésében és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
Virtualizációs megoldások magas szintű ismerete (VMware, Hyper-V)
Adatmentési, illetve DR megoldások ismerete

Műszaki csapatunk több évtizedes tapasztalattal rendelkezik IT infrastruktúrák kialakításában, fejlesztésében, valamint teljes körű rendszerüzemeltetésben. Fontosnak tartjuk szakembereink ismereteinek folyamatos bővítését és naprakészen tartását, ennek érdekében munkatársaink rendszeresen gyártói képzéseken vesznek részt. Hisszük, hogy a folyamatos szakmai fejlődés elengedhetetlen, mert csak így tudjuk ügyfeleink számára a lehető legmagasabb szintű szolgáltatást biztosítani.

Egyéb juttatások

hűségbónusz
inflációkövető bónusz
születésnapi szabadság
belső üzleti ajánlói rendszer
egyéni oktatási terv

Bruttó fizetés

750000 - 950000 Ft