Alkalmazás támogatási / DevOps munkatárs

Cég: Intelliport Systems Kft.

Feladatok

*Szoftverfejlesztés támogatása, teszt környezetek kialakítása, Microsoft DevOps build és release folyamatok készítése, karbantartása
*Hibabejelentés kezelés támogatása, hibanyomozás, logok elemzése
*Release menedzsment, új verziók kiadása, telepítése, adminisztrálása, kapcsolattartás ügyfelekkel
*Éles rendszerek üzemeltetése, monitorozása, telepítése, karbantartása esetenként munkaidőn kívül
*Kapcsolattartás ügyfelekkel, hibajegyek kezelése, nyomon követése, határidők betartása

*Belső infrastruktúra támogatása, desktop (Windows, Office, SharePoint Online és OneDrive) konfigurálása, nyomtató adminisztrálása
*Microsoft Azure felhős infrastruktúra üzemeltetése
*Windows Server IIS web alkalmazások, SharePoint (2016, 2019, Online), Microsoft SQL adatbázisok üzemeltetése, konfigurálása, monitorozása
*Infrastruktúra vonatkozású fejlesztések tesztelése
*Linux alapú szerverszolgáltatás telepítése, konfigurálása, üzemeltetése
*Havi kimutatások készítése
*Szakmai dokumentációk írása, közreműködés ajánlatok műszaki anyagának összeállításában, rendszerdokumentáció készítésben, telepítési és üzemeltetési kézikönyvek írása és frissítése, tudásbázis aktív építése
*Kapcsolattartás az alkalmazott szoftverek ügyfélszolgálatával angolul

Végzettség

Középiskola

Nyelvtudás

Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Kit keresünk

*Kreatív problémamegoldó képesség
*Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
*Önálló tanulás és munkavégzés képessége
*Nyitottság új dolgok megtanulására
*Pontos, precíz munka, határidők tartása, elvégzett munka dokumentálása

Munkakörnyezet

*Fejlett technológiák alkalmazása
*Igényes munkakörnyezet („A” kategóriás iroda, jó megközelíthetőség, Budapest 13. kerület)
*Fejlődési lehetőség
*Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat.

Szakmai tapasztalat

Microsoft infrastruktúra adminisztrátori ismeretek (Azure, SharePoint (2016, 2019, Online), Active Directory, IIS, Microsoft SQL)
*Microsoft DevOps, Powershell ismeretek, SQL lekérdezések, riportok, update szkriptek írása
*Virtualizációs, IT hálózatok, IT biztonság ismeretek
* Előny: felsőfokú szakirányú végzettség, Microsoft vizsga

*Stabil cég 10 éves töretlen fejlődéssel, dinamikus növekedési pályán
*Professzionális, mégis emberi léptékű csapat (35 munkatárs, 85%-ban fejlesztők)

Egyéb juttatások

*parkoló
*modern és professzionális munkakörnyezet
*támogató közeg

Bruttó fizetés

500000 - 600000 Ft