Full stack fejlesztő

Cég: Intalion

Feladatok

Miben hiszünk és mire vállalkozol, ha csatlakozol hozzánk?
Hisszük, hogy együtt jó csapatot alkotunk!
Hiszen az Intalionnál azért dolgozunk, hogy nagyvállalati partnereink a technológia segítségével sikerrel vegyék az üzleti kihívásokat!

Inspiráló, modern munkakörnyezet vár szakmailag elismert csapatunkban. Ezenfelül nagy hangsúlyt fektetünk a következőkre:
Munka-magánélet egyensúlyának megteremtése
Belsős képzések: nyelvtanulás támogatása és egyéb szakmai képzések
Rendszeres csapatépítő programok
Mentorprogram a sikeres integráció érdekében

Akár otthonról, akár az irodából dolgozol, mi minden eszközt és szakmai támogatást biztosítunk! Izgalmas, főleg Angular nyelven frontend és Java nyelven backend fejlesztési, valamint Java alapú alkalmazásintegrációs projektekben vehetsz részt! Emellett saját és egyedi Middleware technológiánkat is megismerheted!

Szakmai angol nyelvismeret írás, olvasás, szövegértés szintjén

Munkakörnyezet

Szakmai tapasztalat

3 év, JAVA/ANGULAR fejlesztésben szerzett tapasztalat
XML technológiák
Webservice és microservice fejlesztésben való jártasság (SOAP és REST)
SQL nyelv
Spring és/vagy Java EE technológiák
HTML, CSS ismeretek Reaktív programozás (RxJava,RxJS)
Felületi komponens library-k (pl. Bootstrap, Material)
Git verziókezelő magabiztos használata.

Egyéb juttatások

Évenkénti bérfejlesztési lehetőség (br.: 1,1-1,5 M Ft/hó)
Rendszeres belsős szakmai képzések ill. nyelvtanulás támogatása
Vállalati egészségmegőrzés (telemedicina)
Céges laptop és telefon
Home office lehetőség (2 nap az irodában vagyunk, 3 napot otthonról)
Kirándulások, csapatreggelik, gyümölcsnapok és még sok más program

Bruttó fizetés

1100000 - 1500000 Ft