Programozó Webfejlesztés

Cég: Ideastyle Professional Kft.

Feladatok

Szakmai követelmények:
* Erős: PHP, HTML, CSS
* Minimum alap JS, JQUERY ismeretek
* Joomla cms ismerete

Feladatok:
* Megadott design terv alapján honlapok fejlesztése.
* Virtuemart alapú webáruházak fejlesztése,
* Joomla komponensek kezelése
* Joomla modulok / komponensek fejlesztése

Végzettség

n/a

Nyelvtudás

n/a

Kit keresünk

n/a

Munkakörnyezet

Amit kínálunk:
* Korlátlan mennyiségű minőségi kávét, teát biztosítunk
* Humorkedvelő, fiatalos összetartó csapat. -
* Nemzetközi projektekben való részvétel
* SzámítógépMunkavégzés helye:
* Budapest 13. Kerületben egy elegáns és napfényes irodában
* Kávé (jó minőségű), víz, tea az korlátlan mennyiségben van a munkatársak részére

Szakmai tapasztalat

Megjegyzés:
* Dinamikus pörgős a csapat, szeretjük a vicces dolgokat de a feladatainkat maximális komolysággal végezzük.
* Nem gond, ha valamit nem tudsz, csak legyen meg benned a motiváció és a képesség utána fórumozni, keresni és kérdezhetsz bátran, mert segítünk egymásnak.

Az IdeaStyle olyan innovatív és egyedi hozzáadott értéket ad cégedhez, mellyel minőségibben, elegánsabban és sikeresebben képviselheted magad az online felületeken. Célunk, hogy olyan színvonalas szolgáltatást nyújtsunk vállalatodnak, mellyel garantáltan eléred céljaidat.

Egyéb juttatások

n/a

Bruttó fizetés

1 - 1 Ft