Junior rendszergazda

Cég: Hunland Trade Kft.

Feladatok

Holland tulajdonú cégcsoportunk Bugyin található központjába Junior rendszergazda kollégát keresünk.
Ha szereted a változatos, kihívást jelentő feladatokat, akkor nálunk a helyed! Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt kínálunk.

Milyen feladatok várnak rád?
- Microsoft Windows 10 alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása
- Kliens oldali hardver és szoftver környezet telepítése, adminisztrálása, hibaelhárítása
- Felhasználók támogatása, jogosultságok kezelése
- Eseményállapotok aktualizálása, dokumentálása hibabejelentő rendszerben
- IT probléma megoldás telefonon keresztül és távmenedzsment eszközökkel

Végzettség

középfokú végzettség (felsőfokú előny)

Nyelvtudás

angol

Kit keresünk

- jó probléma megoldó, -és stressztűrő képességgel bírsz.

Munkakörnyezet

Modern munkakörülmények között dolgozunk, holland tulajdonú 700 fős cégcsoportunk a felelős állattartás iránt elkötelezett.

Szakmai tapasztalat

- 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- előny, ha jártas vagy SQL, Access rendszerek használatában

Nemzetközi kereskedelemmel és mezőgazdasági termeléssel foglalkozó cégcsoportunk Bugyin található központjába keressük a szakma iránt elhivatott Junior rendszergazda kollégánkat.

- Barátságos, fiatalos és támogató munkahelyi légkörben tudsz dolgozni, illetve fejlődni.
- Munkavégzés helye: 2347 Bugyi, Alsóráda puszta 13. (kizárólag gépjárművel megközelíthető telephely, munkába járás költségtérítés: 15 Ft/km)
- biztosítjuk az otthoni munkavégzés lehetőségét

Bruttó fizetés

250000 - 300000 Ft