Automatikus tesztelő

Cég: Visoft Kft.

Feladatok

Téged várunk, ha szívesen foglalkozol meglévő rendszerek automatikus tesztelésével, és a hozzá kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzésével, folyamatok tervezésével, a csapatmunka támogatásával.

(Képességi és tapasztalati szinttől függően)

Teszteset készítés specifikáció alapján, automatikus tesztkörnyezet kiépítése, karbantartása, ticketing rendszerek összekötése automatikus teszteszközzel, manuális tesztesetek tesztautomatizálása, automatikus tesztesetek írása, teszt szkriptek karbantartása és naprakészen tartása, teszteredmények felülvizsgálata, teszt forgatókönyvek összeállítása, együttműködés a fejlesztőkkel, manuális tesztelőkkel.

Minimum középfokú tesztelő, programozó vagy egyéb informatikai végzettség.

Erős problémamegoldó készség, analitikus gondolkodásmód, csapatjátékos attitűddel végzi munkáját, erős tanulásra való hajlam, oktatásra való hajlam, jó kommunikációs készség, tervezési és dokumentálási készség, kiemelkedő precizitás.

Munkakörnyezet

A munkavégzés home office-ban történik.
Kiváló eszközökkel agilis rendszerben működő szervezetben dolgozhatsz.

Szakmai tapasztalat

Seniorként és Mediorként legalább 5 év automatikus tesztelésben szerzett tapasztalattal rendelkezik (felületi, funkcionális és integrációs tesztek).
Juniorként legalább 1 év automatikus tesztelésben szerzett tapasztalattal rendelkezik (felületi, funkcionális és integrációs tesztek).

Főként állami szektorban vállalt megbízásaink mellett a magánszektort is segítjük. Üzletágunk fő profilja: már meglévő rendszerek kiváltása, továbbfejlesztése és szupportálása, illetve új webes üzleti alkalmazások készítése és bevezetésüknek támogatása.

Egyéb juttatások

Kiemelkedő munkáért éves projekt prémium.

Bruttó fizetés

300000 - 1100000 Ft