[Távmunka] Medior/Senior PHP fejlesztő

Cég: Digital Beaver Kft.

Feladatok

A Digital Beaver komoly, egyedi fejlesztéseket szállít partnereinek, akik jelentős szereplők a saját iparágukban (pl. ingatlan.com, szallas.hu, Elmű, Union). A cég munkatársai régóta együtt dolgoznak, egyik vezérelvünk, hogy a munka és a magánélet egyensúlyát megtartva szállítsunk értéket a partnereinknek magas minőségben.

Főbb feladatok:
PHP alapú szervizek fejlesztése
Magas színvonalú “tiszta” kód írása
Rendszertervezés
Tesztek írása
Architekturális problémák felismerése és javítása
Teljesítmény optimalizáció
Adatbázis tervezés

Végzettség

Érettségi

Nyelvtudás

angol

Kit keresünk

Középfokú angol nyelvtudás írásban
Jó kommunikációs képességek
Proaktív, kezdeményező, megoldás-orientált hozzáállás

Munkakörnyezet

Csendes, családias hangulatú, de jó közlekedési és parkolási lehetőségekkel. A járványhelyzet kezdete óta nálunk is előtérbe került azonban a távoli munkavégzés, amit szintén nagyon kedvelnek a munkatársaink.

Szakmai tapasztalat

MVC, Dependency Injection, Adapter, Factory ismerete
Git verziókövető ismerete
Tapasztalat főleg Laravel PHP alapú keretrendszerrel
Tapasztalat bármely template kezelő rendszerrel (pl. Blade)
Tapasztalat tetszőleges ORM rendszer használatával
OOP lehetőségek PHP-ban
Teljesítményoptimalizálási és debug módszerek / tool-ok ismerete
MySQL

A Digital Beaver egyedi fejlesztéseket szállít partnereinek, akik jelentős szereplők a saját iparágukban (pl. ingatlan.com, szallas.hu, Elmű, Union). A cég munkatársai régóta együtt dolgoznak, egyik vezérelvünk, hogy a munka és a magánélet egyensúlyát megtartva szállítsunk értéket a partnereinknek magas minőségben. A csapatot túlnyomórészt senior kollégák alkotják, akik a saját területükön jelentős tapasztalattal rendelkeznek.

Lehetőség van vállalkozói megbízással is csatlakozni hozzánk. A bérezés minden esetben tapasztalat és tudás függvénye.

Bruttó fizetés

750000 - 850000 Ft