Rendszermérnök

Cég: Sessionbase Kft.

Feladatok

A nagy informatikai vállalatok árnyékában, de szinte ugyanolyan technológiai hátteret használva egy fiatalokból álló rugalmas csapatban dolgozhatsz, ahol teret engedünk a „kísérletezésnek” is.

Level 2-3-as szintű szerveres támogatás
- Virtualizációs technológiák komplett üzemeltetése (VMware vCenter server Cluster + DRS ).
- Mentési rendszerek tervezése, telepítése, üzemeltetése (Veeam)
- Microsoft szerverek (AD / DNS / DHCP / RemoteApp),
- Exchange Cluster infrastruktúra menedzselése,
- Linux szerver könyezet üzemeltetése, első sorban Debian/Ubuntu platformon
(LAMP, LNMP környezetek, levelezőszerverek, SPAM szűrők, reverse-proxy HAproxy/NGINX)
- Fizikai infrastruktúra üzemeltetése. (Dell szerverpark + HP Blade)
- Szervertermi üzembehelyezések, karbantartások, hibaelhárítások.
- Fizikai infrastruktúra monitorozás, terheléselosztás
- Storage infrastruktúra üzemeltetése, első sorban Synology platform (NAS + SAN)
- Microsoft SPLA licenszek adminisztrálása
- Hálózati architektúra megtervezése és felépítése
- Rendszerdokumentációk készítése

Informatikai felsőfokú végzettség vagy egyenértékű - gyakorlati - tudás

Munkaköri feladatok ellátásához szükséges szintű angol nyelv

Kit keresünk

Kiemelkedő problémamegoldó képesség
- Munkavégzés csapatban és önállóan

Munkakörnyezet

XI. kerületi jól megközelíthető, modern irodában dolgozunk.

Szakmai tapasztalat

- Virtualizációs technológiák ismerete
- Mentési rendszerek ismerete
- Hálózati eszközök (MikroTik, HP, Dell) ismerete (CCNA vagy MTCNA-MTCRE minősítés vagy azzal egyenértékű tudás, LAN, WLAN, VPN, tűzfal,dinamikus routing ismeretek
- Microsoft szerverkörnyezet ismeret
- Linux szerverkörnyezet ismeret
- Exchange szerverkörnyezet ismerete

Cégünk 1996 óta van jelen a piacon, fő profilunk szoftverfejlesztés.

Egyéb juttatások

Céges mobiltelefon és korszerű számítástechnikai eszközök

Bruttó fizetés

800000 - 1100000 Ft