Technical Team Lead (IAM)

Cég: Glownexus Hungary Kft

Feladatok

A Microsoft technológiákra alapuló alkalmazás fejlesztéseink mellett Identity and Access Management (IAM) területen is nyújtunk szolgáltatásokat. Ezeknek az implementációs projekteknek a lényege, hogy a hozzáférés- és jogosultság-kezelés folyamataira szoftveres, automatizált megoldásokat nyújtsunk több ezer fős vállalatoknak.

Részvétel az ügyfelek igényeinek és üzleti folyamatainak feltérképezésében technikai oldalról
A szállítandó IAM megoldások megtervezése a csapattal, technikai döntéshozatal
IAM platformok testreszabása egyedi igények alapján (A One Identity és Quest termék portfólióit használjuk kiemelten, de a Savyint és a Ping Identity termékeit is forgalmazzuk.)
Megoldások szállításának (konfiguráció és szoftverfejlesztés) koordinálása
Rendszerintegráció és bevezetés irányítása, döntéshozatal
A csapat mentorálása
Kapcsolattartás különböző üzleti területek képviselőivel
A technológiai újdonságok, új megoldások nyomon követése
Munkavégzés nemzetközi környezetben, ahol a közös nyelv az angol
Esetenként pár napos külföldi utak az ügyfélhez, jellemzően Svájcba (amikor a járványhelyzet lehetővé teszi)

Végzettség

Nem szükséges

Nyelvtudás

Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban

Kit keresünk

Ügyfélközpontú hozzáállás és kommunikáció
Felelősségteljes hozzáállás, döntéshozatal képessége
Üzleti szemlélet
Kiváló kommunikáció írásban és szóban

Munkakörnyezet

Felszerelt, modern, kikapcsolódásra is alkalmas iroda (csocsó, darts) a belvárosban, jó közlekedésnél.

Szakmai tapasztalat

Legalább 8 év software design és architektúra tervezésben
Tapasztalat rendszerintegrációs projektben, melynek során fejleszteni is kellett
C#/.NET és Powershell/VB gyakorlat
Microsoft technológiák és directory szolgáltatások ismerete (AD, LDAP, stb.)
Szakmai mentorálás

Előny:
IAM/IGA tapasztalat
Technikai vezetői v. PM tapasztalat

A Glownexus svájci központú IT tanácsadó és fejlesztő vállalat, amely 2018 nyarán alakult. A fejlesztési központ Budapesten található, ahol 30+ fejlesztő dolgozik.
Cégünk lapos, átlátható szervezet. A folyamatok és rendszerek, melyeket használunk, profik, strukturáltak, hiszen nagyvállalati rendszereket vezetünk be és fejlesztünk. Kicsik vagyunk, de nem jellemző ránk a “garázscég feeling”.
Csapatépítőket minden hónapban tartunk. Családbarát vállalat vagyunk. És mindig van igazi svájci csoki és finom kávé!

Egyéb juttatások

Éves bónusz, cafeteria, egyéb jóságok

Bruttó fizetés

900000 - 1300000 Ft