IT Presales Analyst

Cég: Glownexus Hungary Kft

Feladatok

Nemzetközi, főleg svájci központú nagyvállalatoknak nyújtunk teljeskörű, Microsoft-alapú informatikai- és szoftvermegoldásokat. Ügyfeleink jellemzően globális nagyvállalatok FMCG és pharma területen.
B2B értékesítésünk támogatására keressük új kollégánkat, akinek elsősorban a svájci értékesítési vezető támogatása lesz a feladata.

Piackutatás, potenciális ügyfelek azonosítása
Potenciális ügyfelek igényeinek, működésének, lehetőségeinek értékelése, adatgyűjtés
Sales pitchek, story line-ok kialakítása változatos területeken (pl. security, data analytics)
PowerPoint prezentációk, kimutatások készítése
Részvétel az üzleti lehetőségek és a technológiai megoldások összekapcsolásának folyamatában
Az értékesítési vezető támogatása
Munkavégzés nemzetközi környezetben, ahol az angol a közös nyelv
Együttműködés különböző szakterületek képviselőivel

Végzettség

Szakirányú diploma megléte (kommunikáció, marketing, menedzsment, gazdaság-informatikus, stb.) előny

Nyelvtudás

Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban

Kit keresünk

Kreativitás
Önállóság
Lényegretörő kommunikáció
Rugalmasság

Munkakörnyezet

Felszerelt, modern, kikapcsolódásra is alkalmas iroda (csocsó, darts) a belvárosban, közlekedési csomópontban.

Szakmai tapasztalat

B2B értékesítés-támogatói területen szerzett tapasztalat
IT szolgáltatást/terméket értékesítő vállalatnál szerzett tapasztalat vagy IT-s háttér
Profi, igényes, lényegretörő PowerPoint prezentációkat készítése és ezt szívesen bizonyítja is a kiválasztás során
MS Office programcsomag ismerete (Excel, Word, PP)
Felsőfokú angol nyelvtudás

Cég bemutatása

A Glownexus svájci központú IT tanácsadó és fejlesztő vállalat, amely 2018 nyarán alakult. A fejlesztési központ Budapesten található, ahol 30+ fejlesztő dolgozik.
Cégünk lapos, átlátható szervezet. A folyamatok és rendszerek, melyeket használunk, profik, strukturáltak, hiszen nagyvállalati rendszereket vezetünk be és fejlesztünk. Kicsik vagyunk, de nem jellemző ránk a “garázscég feeling”.
Csapatépítőket minden hónapban tartunk. Családbarát vállalat vagyunk. És mindig van igazi svájci csoki és finom kávé!

Egyéb juttatások

Éves bónusz, cafeteria, egyéb jóságok

Bruttó fizetés

500000 - 700000 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.