Hoszting Operátor

Cég: Servergarden Kft

Feladatok

Mit várunk?
Legalább Középfokú végzettséged van.
Bírod a változó munkaidőt és az éjszakai munkavégzést.
Tudsz önállóan és precízen dolgozni.
Megoldod a problémákat.
Nem esel kétségbe, ha meg kell egy ticketet válaszolni, vagy telefonon kell az ügyfelet segíteni.
Felhasználói szintű Microsoft Office és mélyebb Linux ismeret.

Előnyt jelent:
Hoszting környezetben eltöltött korábbi tapasztalat, Linux operátori, rendszergazdai tapasztalat
Kiknek ajánljuk?
Pályakezdőknek Pályaváltóknak, akik fejlődni szeretnének az informatikábanAnnak, aki egyetem mellett dolgozna

· Monitorozó rendszerek nyomon követése, riasztási események kezelése
· Üzemszerű működéstől eltérő esetek továbbítása a Rendszergazdák felé
· Technikai ügyfélszolgálat – hívások fogadása, magyar és angol nyelven
· Ügyfelek kérdéseinek, kéréseinek megválaszolásának nyomon követése
· Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, email-ben, személyesen
· Szerverteremben elhelyezett gépek napi ellenőrzése, klíma berendezés ellenőrzése
· Szerverteremben elhelyezett ügyfél és saját szerverek mozgatása
· Munkavégzés folyamatos (12 órás), több műszakos munkarendben

Végzettség

Kőzépfokú Informatikai

Nyelvtudás

Angol

Kit keresünk

· Középfokú végzettség
· Jól tolerálja a változó munkaidőt és az éjszakai munkavégzést
· Pályakezdő esetében Linux rendszergazdai OKJ-s végzettség
· Önállóság, precízség
· Megbízható, pontos, jó problémamegoldó képesség
· Lelkes, jó kommunikációs képesség
· Alapszintű szerver és hálózati ismeretek
· Társalgású szintű angol nyelvtudása van

Munkakörnyezet

Budapest egyik legmodernebb és legtisztább irodaházában foglal helyet a szervertermünk, mely hasonló tulajdonságokkal bír.
- Klimatizált iroda
- Céges laptop
- Az irodaházban saját étterem működik

Szakmai tapasztalat

1-3 év szakmai tapasztalat előny, de lelkes, tanulni vágyó pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Mi vagyunk a Servergarden Kft., a hazai piac meghatározó hoszting szolgáltatója.
Rövid videónk linkje: https://fb.watch/kQYYz-l7im/

Egyéb juttatások

Cafeteria

Bruttó fizetés

350000 - 450000 Ft