Junior DevOps munkatárs

Cég: EN-CO Software Zrt.

Feladatok

Az EN-CO Software Zrt. egyedi szoftverek tervezésével, fejlesztésével, üzemeltetésével, valamint a teljes folyamat menedzselésével foglalkozó cég, új junior DevOps munkatárssal szeretné bővíteni csapatát.

- Az alkalmazások technológiai stackjének összeállítása konténer platformokon
- Linux alapú Docker konténerek elkészítése (főleg .NET Core web alkalmazások, Angular web alkalmazások)
- 3rd party alkalmazások integrációjaCI/CD pipeline-ok összeállítása
- Release folyamatok kialakítása

Végzettség

Egyetem / Főiskola - Műszaki vagy gazdasági szakirány

Nyelvtudás

Nem szükséges nyelvtudás

Kit keresünk

- Megoldás orientált és rendszer szemléletű gondolkodás
- Kitartó és türelmes személyiség

Munkakörnyezet

- Irodánk a XI. kerületben található
- Lehetőséget biztosítunk változatos projekteken történő részvételre
- Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias hangulat jellemzi a cégünket

Szakmai tapasztalat

- Linux rendszerek alapvető ismerete
- Docker konténerek készítésében és használatában való jártasság
- Előny ha ezekhez is értesz: Publikus felhős ismeretek (Google Cloud Platform, Microsoft Azure), .Net Core, Angular alkalmazások ismerete

Az EN-CO Software Zrt. egyedi szoftverek tervezésével, fejlesztésével, üzemeltetésével, valamint a teljes folyamat menedzselésével foglalkozó cég.

Egyéb juttatások

- Belső oktatások, tudásmegosztás
- Versenyképes, dinamikusan növekvő fizetési és juttatási csomag

Bruttó fizetés

450000 - 750000 Ft