Webfejlesztő munkatárs

Cég: ELIN.hu Kft.

Feladatok

Legyél Te a webfejlesztőnk, gyere, és fejleszd céges rendszereinket, a már meglévő programokhoz fejlessz új interface-eket, módosítsd a meglévő funkciókat és készíts teljesen új, különálló, komplex rendszereket.
Az elkészített munkák “gazdája” leszel, akit a további feladatokkal keresni fogunk. Munkagazdaként saját weboldalunk kezelésében, szervereink karbantartását végző belső rendszerek kezelésében, monitorozásában vagy automata energia menedzsmentjében számítunk rád!

- Céges belső rendszerek fejlesztése és karbantartása
- Piaci igények alapján történű új, komplex szolgáltatások fejlesztés
- Dokumentálás

Végzettség

Közép, vagy felsőfokú informtaikai végzettség

Nyelvtudás

Középszintű angol nyelvtudás

Kit keresünk

- Önálló munkavégzés
- Problémamegoldó képesség
- Készség új technológiák megtanulására
- Precizitás
- Proaktivitás - szívesen várjuk ötleteidet
- Általános széleskörű informatikai tudás

Munkakörnyezet

- Családbarát munkahely
- Támogató, nyugodt légkör
- Fejlődési lehetőség
- Stabil háttér
- Lendületes csapat
- Határozatlan idejű, főállású munkaszerződés (3 hónap próbaidővel)
- Heti 40 óra - a munkarend alakítható

Szakmai tapasztalat

- PHP magas szintű ismerete
- HTML, CSS magas szintű ismerete
- MySQL közép szintű ismerete
- Kliens oldali javascript magas szintű ismerete
- Linux és bash szkript minimum alap szintű ismerete

Cég bemutatása

Imádjuk a munkánkat és keressük a kihívásokat. Célunk segíteni, és olyan megoldásokat biztosítani mindazoknak, akik az IT piacot járva álmodoztak korábban a gyorsaságról és a lehetetlenről. Folyamatosan azon dolgozunk, hogy még jobbak legyünk és a legjobbat nyújtsuk Ügyfeleinknek!

Egyéb juttatások

Képzések

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.