Webfejlesztő munkatárs

Cég: ELIN.hu Kft.

Feladatok

Legyél Te a webfejlesztőnk, gyere, és fejleszd céges rendszereinket, a már meglévő programokhoz fejlessz új interface-eket, módosítsd a meglévő funkciókat és készíts teljesen új, különálló, komplex rendszereket.
Az elkészített munkák “gazdája” leszel, akit a további feladatokkal keresni fogunk. Munkagazdaként saját weboldalunk kezelésében, szervereink karbantartását végző belső rendszerek kezelésében, monitorozásában vagy automata energia menedzsmentjében számítunk rád!

- Céges belső rendszerek fejlesztése és karbantartása
- Piaci igények alapján történű új, komplex szolgáltatások fejlesztés
- Dokumentálás

Végzettség

Közép, vagy felsőfokú informtaikai végzettség

Nyelvtudás

Középszintű angol

Kit keresünk

- Önálló munkavégzés
- Problémamegoldó képesség
- Készség új technológiák megtanulására
- Precizitás
- Proaktivitás - szívesen várjuk ötleteidet
- Általános széleskörű informatikai tudás

Munkakörnyezet

- Családbarát munkahely
- Támogató, nyugodt légkör
- Fejlődési lehetőség
- Stabil háttér
- Lendületes csapat
- Határozatlan idejű, főállású munkaszerződés (3 hónap próbaidővel)
- Heti 40 óra - a munkarend alakítható

Szakmai tapasztalat

PHP magas szintű ismerete
HTML, CSS magas szintű ismerete
MySQL közép szintű ismerete
Kliens oldali javascript magas szintű ismerete
Linux és bash szkript minimum alap szintű ismerete

Imádjuk a munkánkat és keressük a kihívásokat. Célunk segíteni, és olyan megoldásokat biztosítani mindazoknak, akik az IT piacot járva álmodoztak korábban a gyorsaságról és a lehetetlenről. Folyamatosan azon dolgozunk, hogy még jobbak legyünk és a legjobbat nyújtsuk Ügyfeleinknek!

A jelenlegi helyzetre való tekintettel home office, azt követően irodai és home office megbeszélés szerint

Bruttó fizetés

450000 - 600000 Ft