L2 support munkatárs

Cég: ELIN.hu Kft.

Feladatok

Szereted megoldani a problémákat? Jól kommunikálsz az ügyfelekkel? Jártas vagy az IT világában? Akkor téged keresünk!
Ha Te is úgy érzed, hogy szívesen része lennél egy jó csapatnak, mindenképp nálunk a helyed! Jelentkezz hozzánk L2 Support munkatárs pozícióba!

- Telefonon, e-mailen, hibajegyben érkező kéréseket, kérdéseket kell kezelni
- Hibabejelentések kell rögzíteni, adminisztrálni
- Másod szintű támogatás nyújtasz ügyfeleinknek, a bonyolultabb feladatokban segítened kell a kollégáknak, vagy kollégákkal közösen kell megkeresni a megoldást
- Figyelemmel kell kísérni és le kell zárni a munkafolyamatokat
- Insfrastruktúra fejlesztésben való aktív részvétel - tervezési, megvalósítási részekben is
- A rendszeresen előforduló kérdésekről bejegyzés készítés a tudástárba
- Kollégáknak új tudás átadása, új funkciók, szolgáltatások vagy meglévők módosításával kapcsolatos új tudás megosztása

Legalább középfokú végzettség, min 2 év IT üzemeltetési területen szerzett releváns tapasztalat

Nyelvtudás

Magabiztos angol nyelvtudás

Kit keresünk

- Tökéletesen kommunikálj szóban és írásban
- Gyorsan tudj a problémára megoldást javasolni
- Ügyfélorientált, proaktív hozzáállásod legyen
- Magabiztosan írásbeli angolul kommunikáció
- Érdeklődj a szakmai fejlődés iránt
- Hálózati, Linux vagy Windows irányba való továbbfejlődési hajlandóság
- Magabiztos, megbízható személyiséged legyen

Munkakörnyezet

- Határozatlan idejű, főállású munkaszerződés
- Családbarát munkahely
- Versenyképes jövedelem
- IT ismeretek bővítése
- Stabil háttér
- Támogató, nyugodt légkör
- Kiszámítható, tervezhető munkaidő
- Kényelmes budapesti irodai munkavégzés

Szakmai tapasztalat

- Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
- Minimum 2 év IT üzemeltetési területen szerzett releváns munkatapasztalatod van
- Mélyebb ismerettel rendelkezel Linux és Webkiszolgálók üzemeltetésében

Webshop webtárhelyet adunk, domaint regisztrálunk, felhőtárhelyet üzemeltetünk, és szerverszolgáltatást nyújtunk - ma már elengedhetetlen egy vállalkozás életében. Ez adja folyamatos növekedésünk alapját. Persze az is fontos, hogy mi magunk profik legyünk a területünkön.
Imádjuk a munkánkat és keressük a kihívásokat. Célunk segíteni, és olyan megoldásokat biztosítani mindazoknak, akik az IT piacot járva álmodoztak korábban a gyorsaságról és a lehetetlenről. Folyamatosan azon dolgozunk, hogy még jobbak legyünk és a legjobbat nyújtsuk Ügyfeleinknek!

Egyéb juttatások

Képzések

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft