PHP fejlesztő

Cég: Soulware Zrt.

Feladatok

A Soulware Zrt. piacvezető a nyílt forráskódú üzleti alkalmazások bevezetése területén. Tevékenységünk a teljes folyamatot lefedi, a kezdeti konzultációktól a fejlesztésen át a többéves támogatásig. Fejlesztői csapatunkba hosszú távra, motivált, csapatjátékos PHP fejlesztő munkatársakat keresünk.

web alapú megoldások fejlesztése,
meglévő alkalmazások támogatása,
specifikáció alapján önálló munkavégzés,
szoros együttműködés és rendszeres kommunikáció a munkatársakkal.

Végzettség

középiskola

Nyelvtudás

szakmai angol nyelv ismerete (dokumentáció olvasása).

proaktivitás, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség,
magas fokú nyitottság, új ismeretek elsajátítására,

Munkakörnyezet

Lipthay-i utcai társasház 3 szobás iroda.

Szakmai tapasztalat

PHP, MySQL Javascript (ReactJS, jQuery), Git HTML5, CSS3 REST, SOAP
(előnyt jelent: Linux (Ubuntu) TWIG, Smarty Bootstrap Symfony Docker )

Egyéb juttatások

munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop és mobiltelefon),
utazási költség támogatás.

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft