Információbiztonsági szakértő

Cég: Web Biztonság Informatika Kft.

Feladatok

Dinamikusan fejlődő magyar vállalat informatikabiztonsági tapasztalattal rendelkező
Információbiztonsági szakértőjét budapesti irodájába vagy távmunkára.

További információk cégünkről: wbinformatika.hu

Szeretnél otthonról dolgozni vagy inkább az irodai környeztet kedveled? Esetleg mindkettő esetében ugyanolyan olyan aktív és lelkes tudsz lenni? Nézd meg, hogy találkoznak-e az elképzeléseink és ha igen, írd meg, hogy hol találod fel jobban magad!

A fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével küldje az info@wbinformatika.hu email címünkre.

Feladataid:Személyes és telefonos kapcsolattartás meglévő és új ügyfeleinkkel
Információbiztonsági és GDPR auditok, felmérések végzése ügyfeleinknél
Információbiztonsági, adatkezelési szabályzatok elkészítése
Informatikabiztonsági oktatás, tanácsadás

Előnyt jelent:Informatikabiztonsági területen eltöltött legalább 5 éves gyakorlat
CISA / CISM / CISSP és/vagy ISO27001 végzettség
Nagyfokú precizitás
Számlaképesség
Személygépkocsi használat
Ügyfélközpontú hozzáállás

Végzettség

Elvárásaink:Felsőfokú végzettség

Nyelvtudás

nincs

Jó kommunikációs képesség
Megbízhatóság

Munkakörnyezet

Munkavégzés helye: VII, kerületi irodánkban vagy home office.

Szakmai tapasztalat

Minimum 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalt

Egyéb juttatások

Amit neked nyújtunk:Jó szakmai fejlődési lehetőség
Mentorprogram
Korlátlan telefonhasználat
Versenyképes fizetés
Home office, távmunka lehetősége

Bruttó fizetés

0 - 1 Ft