PROGRAMOZÓ informatikus

Cég: SIMON PLASTICS KFT.

Feladatok

Fejlesztési lépések dokumentálása, programok, programkódok működési leírásainak elkészítése
Adatbázis kapcsolatok kiépítése a meglévő rendszerekkel
Elkészült programok működésének bevezetése, folyamatokhoz illesztése
Tesztelés, Hibakeresés, hibajavítás, optimalizálás
Tömeges adatbetöltés SQL parancsok futtatása, lekérdezések készítése
Felhasználói felületek testre szabása, módosítása
Felhasználók oktatása, támogatása Írásos oktatási anyagok, segédletek elkészítése
Egyedi listák, lekérdezések készítése

A feladat a felhasználói / termelő rendszerek informatikai támogatása, jellemzően saját fejlesztésű/ üzemeltetésű szoftverekkel. A meglévő gyári szoftverek/adatbázisok integrációja, összekapcsolása, felhasználást támogató/segítő modulok fejlesztése. Adatbázis lekérdezések elkészítése Az informatikai rendszer napi üzemeltetési tevékenységekben történő részvétel. (Felhasználók támogatása, hibajavítások..)

Végzettség

Felsőfokú informatikai végzettség

Nyelvtudás

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás előny

A kiadott fejlesztési és programozási feladatok határidőre történő elkészítésére képes munkatársat keresünk.
Elvárás a kiváló problémamegoldó képesség, precizitás, jó együttműködő és segítőkészség.

Munkakörnyezet

A vállalkozás Székesfehérvártól kb. 15 km-re lévő Kőszárhegyen, modern ipari környezetben található az M7-es autópálya közelében.

Szakmai tapasztalat

Programozási nyelvek ismerete, alkalmazásában szerzett tapasztalat: PHP, JavaScript, HTML / CSS, Node.js, C#, Git-Lab,
Adatbázis kezelési ismeretek: Oracle és MSSQL
Adatbázis struktúrák tervezési tapasztalata

Simon István egyéni vállalkozó 1985-ben kezdte meg tevékenységét egyszemélyes vállalkozásként, amely azóta folyamatos fejlődés és fejlesztések révén már közel 400 fővel Kft. formában működik. A vállalkozás fröccsöntött műanyag termékek gyártását és szerelését végzi. A termékek gyártásával és szerelésével készült műanyag alkatrészek célcsoportja elsősorban az autóipar. A vállalkozás több mint 700 féle alkatrészt állít elő melyek között autóipari csatlakozók, audio technikai alkatrészek és esztétikai termékek is találhatók.

céges mobil telefon, lap-top, Cafeteria, bejárás támogatás, munkatárs ajánló programban való részvétel

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft