Technologie Domain Architect for Cross Functions (IT4CF)

Cég: Audi Hungaria Zrt.

Feladatok

A technológiai Domain Architekt felelős az IT technológiai standardokért és platformokért az Audi Hungariánál. Felépíti és folyamatosan fejleszti a vállalat IT technológiai térképét, az IT környezet folyamatos fejlesztését támogató technológiai előírásokat és útmutatókat. Biztosítja a vállalat informatikai rendszereinek működését és fejlődését lehetővé tevő technológiák és platformok folyamatos továbbfejlesztését a mindenkori stratégiai céloknak megfelelően.

-Az Audi Hungária IT technológiai portfólió folyamatának folyamatos fejlesztése és üzemeltetése
-Technológiai megoldásának folyamatos felülvizsgálata és értékelése a mindenkori szakmai igények és trendek alapján
-Döntéselőkészítő anyagokat, tanulmányokat állít elő az Audi Hungaria IT technológiai és platform portfóliójának továbbfejlesztésére
-Fejleszti, egyezteti, implementálja és dokumentálja az átfogó (cross function) technológiai architektúrával kapcsolatos előírásokat és szabályozókat
-Előkészíti és publikálja az Audi Hungariára vonatkozó IT technológiai standardokat és célarchitektúrákat
-Támogatja az IT alkalmazásportfólió fejlesztését együttműködve az Audi Hungaria üzleti területekkel, a Volkswagen és Audi érintett munkatársaival és partnercégek szakembereivel
-Támogatja a vállalati (enterprise) architektúra- és IT Lifecycle menedzsment folyamatokat, valamint az IT projekteket

Végzettség

Informatikus vagy mérnöki diploma

Nyelvtudás

Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

Kit keresünk

-Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
-Strukturált, stratégiai gondolkodással bír

Munkakörnyezet

Az Audi Akadémia tréningkínálata, egyedi partnerkapcsolatok valamint speciális IT felületekhez való hozzáférések támogatják a szakmai perspektívák szélesítését. Korlátlan hozzáférésünk van IT oktató platformokhoz, ahol kollégáink akár egyéni motivációjuknak megfelelően is szabadon képezhetik magukat.

Szakmai tapasztalat

-Legalább 5 év tapasztalata van IT infrastruktúra, vagy architekt területen
-Architektúra tervezői, módszertani ismeretei vannak
-Előnyt jelentenek a tervezői képesítések/tanúsítványok (pl. TOGAF, technológiai vizsgák)

A győri székhelyű AUDI HUNGARIA Zrt. az Audi Konszern tagja, az Audi és Volkswagen központi motorszállítója. Évente közel kétmillió erőforrás, köztük elektromos meghajtások is készülnek a vállalatnál. Az Audi Hungaria IT területe szolgáltatja IT rendszerek, üzleti folyamatok és szolgáltatásprojektek üzemeltetését és folyamatos fejlesztését a legmodernebb technológiák segítségével. Az IT Shared Service területen szolgáltatói szemlélet mentén konszern szinten foglalkoznak megbízásokkal.

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és széles körű Cafeteria csomaggal honoráljuk. Kollégáinkat egészségügyi szolgáltatásokkal, vásárlási kedvezményekkel támogatjuk.Heti 2-3 napon támogatjuk a home officet.

Bruttó fizetés

650000 - 899999 Ft