IT szolgáltatásfelelős mérnök - Alkalmazás üzemeltetés

Cég: Audi Hungaria Zrt.

Feladatok

Az Információmenedzsmenten belül működő Alkalmazásüzemeltetés osztály feladata az Audi Hungaria irodai és gyártási környezetében, az üzleti területek által használt magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetése.

-Az Audi Hungaria termelési rendszereinek üzemeltetése
-Külsős megoldócsoportok koordinálása
-A felelősségi körbe tartozó alkalmazások Life Cycle tevékenységeinek szakmai és pénzügyi tervezése
-Részvétel projektekben, a felelősségi körben tartozó alkalmazások tekintetében
-Kapcsolattartás fejlesztőkkel, illetve az üzleti területekkel és az IT szervezet tagjaival
-Kapcsolattartás és az Audi Hungaria érdekeinek képviselete az anyavállalat megfelelő társosztályaival
-Szolgáltatás folyamatos javítása
-Készenlét vállalása, adott esetben hétvégi munkavégzés

Végzettség

Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség

Tárgyalóképes német nyelvtudás (írásban és szóban, napi kapcsolat az ügyfelekkel)

Kit keresünk

-Szívesen dolgozik csapatban
-Folyamatorientált szemléletmód, ügyfélcentrikusság, analitikus gondolkodásmód jellemző Önre
-Kiváló problémafelismerő- és megoldó készséggel rendelkezik
-Megbízható, proaktív, jól tűri a stresszt
-Kiváló kommunikáció készséggel rendelkezik
-Rugalmas és terhelhető

Munkakörnyezet

Az Audi Akadémia tréningkínálata, egyedi partnerkapcsolatok valamint speciális IT felületekhez való hozzáférések támogatják a szakmai perspektívák szélesítését. Korlátlan hozzáférésünk van IT oktató platformokhoz, ahol kollégáink akár egyéni motivációjuknak megfelelően is szabadon képezhetik magukat.

Szakmai tapasztalat

-Ismeri a Windows és Unix operációs rendszereket
-Adatbázis ismeretei vannak (IBM DB2, MSSQL, Oracle)

Előnyt jelent:
-ITIL v3/v4 ismeret
-1-3 év azonos munkakörben (alkalmazás üzemeltetés területén) nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
-Scriptelési ismeretek (PowerShell, AIX Shell script)
-Angol nyelvtudás

A győri székhelyű AUDI HUNGARIA Zrt. az Audi Konszern tagja, az Audi és Volkswagen központi motorszállítója. Évente közel kétmillió erőforrás, köztük elektromos meghajtások is készülnek a vállalatnál. Az Audi Hungaria IT területe szolgáltatja IT rendszerek, üzleti folyamatok és szolgáltatásprojektek üzemeltetését és folyamatos fejlesztését a legmodernebb technológiák segítségével. Az IT Shared Service területen szolgáltatói szemlélet mentén konszern szinten foglalkoznak megbízásokkal.

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és széles körű Cafeteria csomaggal honoráljuk. Kollégáinkat egészségügyi szolgáltatásokkal, vásárlási kedvezményekkel támogatjuk.Heti 2-3 napon támogatjuk a home officet.

Bruttó fizetés

650000 - 900000 Ft